четверг, 14 октября 2010 12:55

4 жовтня столичні міліціонери побили волонтера громадської організації "Рівний рівному"

 

Вівторок , 12 жовтня, 09.25


Електропоїзд таранить мікроавтобус "Еталон" на залізничному переїзді під містом Марганець Дніпропетровської області. У катастрофі загинули 42 людини, десятеро - у важкому стані.

- Автобус під'їхав до залізничного переїзду в селі Максимівка Нікопольського району. Горів заборонний сигнал світлофора - наближався маневровий локомотив. Об'єктивних причин для виникнення аварійної ситуації не було. Видимість на ділянці відмінна, світло і звукова сигналізація працювали справно, - каже міністр транспорту та зв'язку Костянтин Єфименко, 35 років. - Водій зупинився біля переїзду, вийшов на вулицю, постояв деякий час. А потім сів за кермо і почав виїжджати на червоне світло. Пасажири кричали. Але водій не реагував.

Йому було 56 років. Стаж за кермом - 36 років, 20 із них їздив автобусом.


А в цей час:


У місті Рівне 25-річний Олександр Курсик, студент Національного університету водного господарства та природокористування, біжить купувати свиню на ринок, що на вул. Здолбунівській. Збирається принести її на студентську акцію протесту на майдані Незалежності.

- Свиня - це наше Міністерство освіти і науки. Одягнемо її в паперову майку з відповідним написом. Будемо годувати капустою - натяк прозорий. Після акції віддамо в якесь фермерське господарство.

 

36-річний Володимир Меленчук із Черкас їде автобусом на центральний автовокзал. Хоче передати 100 грн 67-річній матері.

- Мати живе у Звенигородці. На зиму купила моркви, капусти, буряків і картоплі. Тепер не має грошей заплатити за комунальні послуги.

Водій автобуса Черкаси-Умань узяв "за доставку" 10 грн.

 

Біля обласного військкомату Полтави починають збиратися призовники, їхні батьки й рідні. За кілька годин на урочистостях 150 призовникам бажають міцного здоров'я і швидкої служби. Студентки дарують їм блокноти й ручки, просять писати листи. Хлопці у старому, потертому одязі. Матері в натовпі кажуть, що його заберуть і не повернуть, тому одягали синів у що не шкода. Із Полтавщини на строкову військову службу мають відправити 945 призовників.

 

25-річний Степан Тимофєєв виходить із приміщення центру ЄДАПС у селищі Бортничі в межах Києва. Здав документи на закордонний паспорт, процес у нього зайняв 25 хв.

- Від хвилювання чи то на радощах зіпсував три анкети. Не очікував, що так буде просто. Перед цим начитався в інтернеті, що люди займають черги з п'ятої ранку. Морально підготувався, що доведеться тут провести півдня. Взяв із собою книжку, термос гарячої кави й бутерброди з ковбасою та сиром. За виготовлення паспорта протягом трьох днів заплатив 1200 гривень.

 

Представники громадської організації "Вартові закону" в похоронному бюро Львова купують оцинковану труну. Несуть її під стіни обласної прокуратури. Тримають похоронні вінки з написами: "Покарайте за тарифи", "Ми - проти приватизації нашого майна".

- Набридли порушення, на які прокурори закривають очі, - каже 36-річний Олексій Веренцов, керівник "Вартових закону". - Людей обдурили, коли піднімали тарифи за опалення та водопостачання. Місцева влада продає нерухоме майно громади за заниженими цінами. Місто обкрадають на мільйони гривень. Хочемо заміни всіх прокурорів. Надіємося, нові займуться справами, що лежали роками мертво, як у труні.

 

 

Що робили в міліції минулого тижня


4 жовтня столичні міліціонери побили волонтера громадської організації "Рівний рівному" Микиту Дяченка. Він реєстрував на Хрещатику учасників благодійного пробігу. Мав на це дозвіл. Але правоохоронцям здалося, що хлопець незаконно торгує футболками. Його забрали у відділок на вул. Прорізній, 12.

"Міліціонер дав мені ручку й документ, який склав у темряві. Підсвічував ліхтарем, де треба підписати. Коли я відмовився, він ударив мене ззаду в праве вухо".

 

1 жовтня житель міста Біла Церква на Київщині 30-річний Олег Самойленко написав скаргу у відділ внутрішньої безпеки МВС. 29 вересня троє працівників Білоцерківського карного розшуку забрали його з гаража до відділку. Після катувань він зізнався в пограбуванні майстерні, що належить сусідньому гаражному кооперативу. Олег заробляє на життя ремонтом автомобілів.

"Міліціонери посадили мене на стільчик, ззаду застібнули наручники. Тоді кинули на підлогу, одягнули на голову протигаз. До ніг прив'язали дріт, били мене струмом", - згадує Самойленко.

На ніч його прикували наручниками до батареї в кабінеті дільничного. 30 вересня відпустили. Попередили: якщо скаржитиметься, то "пришиють" справу про наркотики.

 

Стало відомо, що 22 серпня четверо працівників карного розшуку міліції міста Шостка Сумської області під час патрулювання побили двох людей, які пили алкоголь у дворі будинку. Один із них помер у реанімації. У другого - зламані ребра й черепно-мозкова травма.

 

27 вересня у Хмельницькому міліціонери розтрощили плечову кістку 35-річному Артуру Сторожуку.

- Я їх сам викликав, бо хтось підпалив мені авто біля кафе. Під ним лежав факел. Міліціонери переконували, що підпалу не було, - каже Артур. - Нібито в машині сталося замикання, тому й спалахнула. Я почав пояснювати, що потрібно провести експертизу. Тоді п'ятеро міліціонерів скрутили мене так, що почув тріск власної руки. Наділи наручники і били палицями по зламаній руці.

 

Цифра

8 800 000

легкових автомобілів є в Україні, за підрахунками аналітичного агентства "Автостат". Найбільше російських "Лад" - 3,4 млн.


224 838 грн

виплатила страхова компанія "Інго Україна" власнику Toyota Land Cruiser. Щоб уникнути лобового зіткнення з іншим авто, водій виїхав зі своєї смуги в кювет на трасі Львів - Винники.


67,1%

українців вважають, що армія не захистить країну у випадку реальної погрози з боку інших держав. Такі результати телефонного опитування, що провів Інститут Горшеніна.

 


Коротко

У вівторок Кабмін скоротив низку платних послуг у вузах. Скасували плату за перездачу іспитів, користування інтернетом і лабораторіями. Сталося це на вимогу президента - після протестів студентів.


Пам'ятник повені з'явився на березі річки Латориця в Мукачеві на Закарпатті. 1998 року в місті стихія підтопила 3 тис. будинків, 127 із них зруйнувала. Гроші на пам'ятник дав Віктор Балога, який тоді був міським головою.



Цитата

"Усі суб'єкти підприємницької діяльності, починаючи з "Ашану" й закінчуючи бабусею на базарі, повинні платити однакові податки"

Борис КОЛЕСНІКОВ, віце-прем'єр-міністр, про те, що малий бізнес не повинен мати податкових преференцій



Анекдоти

- Куме, а це правда, що криза в нас закінчилася?
- Точно. Криза закінчилася і почалась катастрофа!

- Чим був примітний візит Януковича до Франції?
- Тим, що одразу після відвідин Віктором Федоровичем Лувру його закрили на переоблік.

9 жовтня світ відзначив 70-річчя засновника Beatles Джона Леннона. Віктор Янукович привітав українських бітломанів і висловив надію, що легендарна четвірка незабаром все ж возз'єднається.

Сейчас вы читаете новость «4 жовтня столичні міліціонери побили волонтера громадської організації "Рівний рівному" ». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосов: 1
Голосование Как вы обустраиваете быт в условиях отключения электроэнергии
  • Приобрели дополнительное оборудование для жилья для энергонезависимости
  • Подбираем оборудование и готовимся к покупке
  • Нет средств на такое, эти приборы слишком дорогие
  • Есть фонари и павербанки для зарядки гаджетов, нас это устраивает
  • Уверены, что неудобства временные и вскоре правительство решит проблему нехватки электроэнергии.
  • Наше жилище со светом, потому что мы на одной линии с объектом критической инфраструктуры
  • Ваш вариант
Просмотреть