пʼятниця, 26 червня 2026 17:35

Лавров образився на заяву Рубіо і розкрив свою версію переговорів на Алясці

Лавров образився на заяву Рубіо і розкрив свою версію переговорів на Алясці
Голова МЗС РФ Сергій Лавров образився на заяву держсекретаря Сполучених Штатів Америки Марко Рубіо. Фото: скрін відео

У Росії обурилися словам держсекретаря Сполучених Штатів Америки Марко Рубіо про те, що під час саміту на Алясці у серпні 2025-го не було досягнуто жодних домовленостей між президентом США Дональдом Трампом та очільником Кремля Володимиром Путіним.

Заява американського дипломата викликала обурення. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, пише Gazeta.ua.

Міністр розповів, що до зустрічі Путіна та президента США Дональда Трампа до Москви приїжджав спецпосланець Стів Віткофф. Нібито саме він привіз "ті самі пропозиції" Білого дому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білорусь має час, щоб позбутися російського обладнання: Зеленський висунув Мінську ультиматум

Лавров також розповів, що вже в Анкориджі, коли два президенти "сіли за переговори Путін, дивлячись на Віткоффа, який теж там перебував, почав перераховувати американські пропозиції".

Жодних домовленостей щодо України на зустрічі президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна в Анкориджі не було. Державний секретар США Марко Рубіо зазначив, що на саміті Трампа та Путіна на Алясці "були лише пропозиції, а не угоди" щодо завершення війни.

Зараз ви читаєте новину «Лавров образився на заяву Рубіо і розкрив свою версію переговорів на Алясці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути