Головною метою зустрічі президента Володимира Зеленського із бізнесом була "синхронізація" між владою та підприємцями та стабільна робота останніх.
На зустрічі були присутні близько 25 представників бізнесу. Багато хто не зміг долучитися. Про це повідомили учасники зустрічі "Економічній правді".
Співрозмовники видання зазначили, що на зустрічі були присутні близько 25 представників бізнесу. Багато хто не зміг долучитися.
Зазначається, що на зустрічі не були як мінімум трьох з семи членів Ради, яких Зеленський призначив ще у лютому: Тараса Кицмея, Олега Гороховського та Олександра Конотопського.
"Як мені відомо, багато хто не зміг долучитись, бо був не у Києві. Хтось поїхав на святкування, хтось просто не зміг бути", - зауважив один із співрозмовників.
Згідно з інформацією від учасника зустрічі, вона мала на меті "синхронізувати" бізнес та владу, а президент хотів особисто почути бізнесменів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що може статися з українською економікою наступного року: озвучили найгірший сценарій
Інший співрозмовник ЕП наголосив, що мета зустрічі - зрозуміти, де саме і як може допомогти бізнесу президент і його команда.
"Плюс ще раз донести, що він цінує вклад бізнеса в економіку", - додає бізнесмен.
Повідомляється, що влада зосередилась на питанні стабільної роботи підприємств у наступному році.
Бізнес, своєю чергою торкався кейсів з відшкодування ПДВ, а також загальних питань: прийняття закону про доброчесного набувача, зміни до КПК, які запропонувала Рада підприємців.
За словами учасників зустрічі, президент одразу занурювався у деталі питань бізнесменів і намагався по кожному з них дійти рішення.
"Більшість завдань відразу ставились людям з його команди", - зазначив ще один співрозмовник у бізнес-колах.
Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 27 грудня, зустрівся із Радою з питань підтримки підприємництва.
Були присутні керівники і власники провідних українських компаній з різних секторів економіки, включаючи фармацевтику, логістику, агропромисловість, енергетику та інші.
Під час зустрічі обговорили низку конкретних питань, які стосувалися різних напрямів. Зокрема, йшлося про продовження роботи економічної платформи "Зроблено в Україні". Підприємці відзначили ефект від реалізації цієї ініціативи та запропонували розширити її на сектор безпеки й оборони.
Коментарі