середа, 15 січня 2025 05:50

Сьогодні будь-яке лікування буде успішним: прикмети та заборони дня

Сьогодні будь-яке лікування буде успішним: прикмети та заборони дня
Ясна погода - весна буде ранньою Фото: pinterest

15 січня - день пам'яті святих преподобних Павла Тивейського та Івана Кущника.

Преподобний Павло Тивейський (близько 4 століття) був святим, який відзначався глибокою духовністю і відданістю Христу. Народився він в Тивейській області (територія сучасного Єгипту), і в молодому віці вступив на шлях чернецтва. Він був відомий своєю суворою аскезою та молитвами. Павло проводив своє життя в усамітненні в пустелі, де шукав глибокого єднання з Богом.

Його життя стало прикладом духовної відданості, адже він проводив роки в безмовності, відокремленості та постійній молитві, уникаючи будь-якої зовнішньої метушні. Це була важка і важлива частина традиції пустельного чернецтва, яка прагнула до безперервної молитви та боротьби з внутрішніми спокусами. Його спогади стали важливими для духовного розвитку християн, а його приклад є втіленням благочестя та відданості Божій волі.

Преподобний Іван Кущник - чернець, який також відзначався глибокою духовністю та відданістю чернечому життю. Іван Кущник був відомий тим, що вибрав спосіб життя серед людей, уникаючи при цьому шуму та метушні. Як і багато інших преподобних, він вів аскетичний спосіб життя, часто мандруючи або працюючи на землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли й що святкуємо у 2025 році: збережіть церковний календар

Одним із головних моментів його життєвого шляху було те, що він жив за прикладом Ісуса Христа, сприяючи розвитку духовних цінностей, працюючи руками, а також допомагаючи іншим у їхніх духовних пошуках. Іван Кущник вважав, що шлях до святого життя можна досягти навіть у простих умовах життя через безперервну молитву та працю.

Прикмети

Півні заспівали дуже рано вранці - почнеться відлига.

Ясна погода - весна буде ранньою.

Голосно цвірінькають снігурі - чекайте на швидку зміну погоди.

Що не можна робити, а що дозволено

Не слід цього дня хвалитися придбаними речами або своїми успіхами, інакше все втратите.

Намагайтесь максимально обережно поводитися з речами, якщо щось втратити, то пізніше його важко буде відшукати.

Цей день вважається сприятливим для весілля, пара буде жити щасливо, а сам шлюб буде міцним.

Також це чудовий день для проведення будь-якого лікування. В народі казали, що навіть пологи у вагітних минуть легко і швидко.

2 лютого за новим церковним календарем ПЦУ українці відзначають церковне свято Стрітення Господнє. Раніше його святкували 15 лютого. Свято належить до числа найбільших дванадесятих церковних свят. Стрітення Господнє знаменує важливу подію, коли Ісус Христос, який став Спасителем людства, зустрівся з вірянами.

Віряни вважають, що освячена цього дня вода має чудотворну і цілющу силу, тому нею обов'язково окроплюють будинок, хлів і навіть домашню худобу. Якщо в родині хтось хворів, йому давали випити кілька ковтків цієї води.

Зараз ви читаєте новину «Сьогодні будь-яке лікування буде успішним: прикмети та заборони дня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути