
На острові Галіндез біля української станції "Академік Вернадський" народилися уже близько тисячі пташенят субантарктичних пінгвінів.
Полярники Національного антарктичного наукового центру опублікували відео, як батьки годують пінгвінят.
"Після того, як пташеня просить поїсти, дорослий пінгвін "постачає" частково перетравлену їжу зі стравоходу до дзьоба, а дитинча звідти нею ласує. Насамперед це криль", - додали науковці.
В частині гнізд ще лишаються яйця, тож кількість пташенят зростатиме, але більшість родин мають уже по двоє малюків, зазначили науковці.
"Таке миле відео", "Підігріта їжа смакує краще", "Які вони милі і прекрасні", - пишуть у коментарях під дописом.
"Вони зараз дуже різні: деякі щойно вилупилися, а деякі вже величенькі й розміром майже як їхні батьки", - розповів біолог 29-ї Української антарктичної експедиції Світозар Давиденко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські полярники показали перші дні життя малюків-пінгвінів: дивіться відео крихіток
На Галіндезі гніздують переважно субантарктичні пінгвіни. Їх також називають віслюкові через характерний голосний крик.
На острів вони прибувають навесні для розмноження. Тут будують гнізда, відкладають яйця (зазвичай по два) та виводять пташенят.
Минулого сезону на Галіндезі кількість субантарктичних пінгвінів сягнула рекордних семи тисяч.
Українські полярники з антарктичної станції "Академік Вернадський" зафільмували милих субантарктичних пінгвінів, які крадуть камінці. Відбувається це на острові Галіндез.
Коментарі
Жидомаськавіти всі свині та трупи.
МОВА: Відбір до ЧС-2014. Слово "відбір" означає відбір, наприклад: комуніст здійснив відбір зерна в українського селянина. А слов'янських народі на захід від України про чемпіонат пишуть так: Кваліфікаційний турнір на ЧС-2014. Нашою мовою можна так: Добір до ЧС-2014, або Кваліфікаційний турнір до ЧС-2014.
Як ти за...в. Іди працюй в газету, якщо дійсно хочеш комусь допомогти. І не треба тут на форумі сидіти, тролити всіх і корчити з себе грамотія
Про програш в Одесі ніхто не говорив. Максимум про що говорили, це про невиграш, втрату очок. Якщо недооцінять молдаван та одеські "русские" не допоможуть на стадіоні, то таке можливе, але малоймовірне, бо гравці вже сьогодні налаштовуються на гру в Одесі. Досвід Фоменко не дозволить грати так, як у Молдавії чи проти Чорногорії. На матчі проти Польщі національна збірна України нагадувала київське Динамо легендагних часів (1975: матчі проти Баварії, 1986: фінал Кубка Кубків проти Рапіда). Всі ми повинні подякувати Фоменку за вірну установку на гру, за відродження бойового духу гравців національної збірної України. З таким настроєм нам любого суперника по силам подолати!