Загарбники оголосили режим надзвичайної ситуації регіонального характеру у Криму та Севастополі.
Вони нібито мають намір стабілізувати ситуацію для функціонування усіх галузей для населення. Представник окупаційної влади, так званий "голова" Криму Сергій Аксьонов, зробив відповідну заяву у відеозверненні, пише Gazeta.ua.
За словами Аксьонова, правовий режим надзвичайної ситуації "дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія в паливній кризі: черги на АЗС, зростання цін і зупинка транспорту
"Шановні кримчани, сьогодні з 13.00 вводиться режим надзвичайної ситуації в Республіці Крим. Цей режим запроваджується за погодженням з Михайлом Развожаєвим (так званий "губернатор" Севастополя - ред.), Севастополем і діє спільно, синхронно. Цей режим запроваджується з метою впорядкування фінансово-грошових, кредитних, договірних та інших відносин".
Згідно з документом, оприлюдненим Аксьоновим, режим надзвичайного стану вводиться з 26 червня і до окремого розпорядження.
Сили оборони уразили два російських судна військового забезпечення та засоби протиповітряної оборони в тимчасово окупованій Керчі. За даними спецслужби, операцію виконали бійці Центру спеціальних операцій "Альфа" СБУ в межах 40-денної кампанії впливу на Росію. Безпілотники атакували об'єкти на території суднобудівного заводу "Затока", а також позиції російської ППО в районі Керченської протоки.




















Коментарі