пʼятниця, 26 червня 2026 15:47

В Криму окупаційна влада оголосила режим надзвичайної ситуації та назвала причину

В Криму окупаційна влада оголосила режим надзвичайної ситуації та назвала причину
Окупанти оголосили надзвичайну ситуацію у Криму. Фото: скрін відео

Загарбники оголосили режим надзвичайної ситуації регіонального характеру у Криму та Севастополі.

Вони нібито мають намір стабілізувати ситуацію для функціонування усіх галузей для населення. Представник окупаційної влади, так званий "голова" Криму Сергій Аксьонов, зробив відповідну заяву у відеозверненні, пише Gazeta.ua.

За словами Аксьонова, правовий режим надзвичайної ситуації "дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія в паливній кризі: черги на АЗС, зростання цін і зупинка транспорту

"Шановні кримчани, сьогодні з 13.00 вводиться режим надзвичайної ситуації в Республіці Крим. Цей режим запроваджується за погодженням з Михайлом Развожаєвим (так званий "губернатор" Севастополя - ред.), Севастополем і діє спільно, синхронно. Цей режим запроваджується з метою впорядкування фінансово-грошових, кредитних, договірних та інших відносин".

Згідно з документом, оприлюдненим Аксьоновим, режим надзвичайного стану вводиться з 26 червня і до окремого розпорядження.

Сили оборони уразили два російських судна військового забезпечення та засоби протиповітряної оборони в тимчасово окупованій Керчі. За даними спецслужби, операцію виконали бійці Центру спеціальних операцій "Альфа" СБУ в межах 40-денної кампанії впливу на Росію. Безпілотники атакували об'єкти на території суднобудівного заводу "Затока", а також позиції російської ППО в районі Керченської протоки.

Зараз ви читаєте новину «В Криму окупаційна влада оголосила режим надзвичайної ситуації та назвала причину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 11170
Голосування Чи потрібно відновлювати постачання води з Дніпра в окупований Крим?
  • Ні. Окупанти повинні самотужки забезпечувати окуповану територію
  • Так. Там також живуть люди
  • Потрібно воду продавати задорого
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути