Ексклюзиви
пʼятниця, 22 липня 2011 00:45

Володимир Квасниця готується до Євробачення

— На "мерседес" не вистачить, але це не останнє авто в житті, — каже 30-річний Володимир Квасниця. Тенор повернувся до рідного Донецька із білоруського Вітебська. Там минулого тижня здобув друге місце на конкурсі виконавців естрадної пісні "Слов'янський базар". Премію $9 тис. планує витратити на машину.

— Хочу авто з великим багажником, щоби подорожувати з сім'єю. Маю двох доньок. Свою заповітну мрію — навколосвітню подорож — здійсню вже після Євробачення, — продовжує.

У Вітебську він виконував пісні "Чорнії брови, карії очі" та "Романс". Останню написав Юрій, рідний брат Володимира.

Перемогла на "Слов'янському базарі" білоруска 25-річна Олена Ланська. Їй вручили $15 тис. Квасниця відстав на 6 балів.

— "Слов'янський базар" для мене важливіший за "Нову хвилю" у латвійській Юрмалі, — говорить донеччанин. — Конкурс у Вітебську оцінює вокал виконавців, а не пісню, танці чи шоу на сцені. Тепер треба пробитися на Євробачення. Ще не вирішив, чи пробуватиму зробити це цього року.

Володимир Квасниця закінчив Херсонське училище за класом ударних та Донецьку консерваторію — з академічного вокалу. Зараз на сцені місцевого музично-драматичного театру виконує ролі Петра в "Наталці Полтавці", Керубіно у "Весіллі Фігаро", Гриця у "Сорочинському ярмарку".

Зараз ви читаєте новину «Володимир Квасниця готується до Євробачення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.05.2018 10:09:18АМЕРИКОСС194.44.94.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

10.05.2018 00:42:44dar493.76.73.--
  • 1+
  • 3-
  • Відповісти

Читайте добре..." " Lend and Lease "" ... Навід вам дорогу збудовано щоб вести Вам Поміч від Індійського Океана в Кавказ....

Ну и шо, бандеровец? А то шо за эту помощь денежки платили, это как? Даром что ли её нам давали. Щас, ага. Янки по большей части в стороне сидели, вот ленд-лизом и отделывались. И то твой хвалёный ленд-лиз - это 4% от общего объёма военной продукции СССР. Сиди лучше и не позорься.

09.05.2018 23:57:00Lutzkij178.202.203.--
  • 3+
  • 1-
  • Відповісти

ОУУ Кацапи...!!!!!!! Які ви тут пізд....ваші брехні!!!!
Пропорційно втратив Українській народ втричі у цієї вашої ПОБЕДИ....

А взагалі.....якщо не Америка вам допомогла тим що зареєстроване в Законі "" Lend and Lease"" to німецка Wehrmacht ...вас утопила би в морі біля Аляски.....

Ви ж не мали навід Вензин щоб їхати з вашими Тарадайками

Читайте добре..." " Lend and Lease "" ... Навід вам дорогу збудовано щоб вести Вам Поміч від Індійського Океана в Кавказ....
Читайте...не соромитись ( не стідайтись)... це справжна росс.Історія...... а не ваша Московська Пропаганда

09.05.2018 22:56:54dar493.76.73.--
  • 0+
  • 4-
  • Відповісти

dаr4 91.207.57.--

Осторожно, на сайте орудует провокатор, махровый черносотенец-антисемит

09.05.2018 22:53:03dar493.76.73.--
  • 0+
  • 8-
  • Відповісти

витёк, у меня сегодня праздник. Так что по такому случаю пошёл на ... (можешь и ещё дальше, возражать не буду)

09.05.2018 22:26:15dar493.76.73.--
  • 0+
  • 8-
  • Відповісти

А прийшли другие? Ну-ну,хто ці "другие"?

Не прикидывайтесь. Вы прекрасно понимаете кого я имею ввиду.

09.05.2018 22:21:38dar493.76.73.--
  • 0+
  • 7-
  • Відповісти

dаr4 91.207.57.--

Внимание, на сайте появился провокатор-антисемит

09.05.2018 20:00:41dar493.76.73.--
  • 0+
  • 9-
  • Відповісти

У нас скинули бандита при владі,при кожному районі від нього були смотрящі,які йому збирали данину,як монгольському хану.То,правильним був Майдан в Києві,чи ні.

А сколько бандитов после этого при новой власти устроилось?
То,правильним був Майдан в Києві,чи ні.

Так как же он может быть правильным, когда вместо одних бандитов к власти пришли другие?

09.05.2018 18:43:29dar493.76.73.--
  • 0+
  • 8-
  • Відповісти

Перемогу святкуватимемо,коли останній загарбник залишить територію України...

Олекс, а как быть с украинцами-местными жителями, которые воюют проотив ВСУ?

09.05.2018 18:17:06dar493.76.73.--
  • 0+
  • 8-
  • Відповісти

Розберемо по часточках

Ну пусть. Во-первых, сами русские сообщили, что огневого контакта не было, и вертолёт упал по техническим причинам. Вы можете сказать, мол врут. Может и врут, но где подтверждения из независимых источников, что сбили?
Во-вторых, прошло сообщение, что накануне Дня Победы или даже в ночь на 9 мая погиб украинский солдат. "Висновок напрошується сам собою: воєнні втрати в честь Перемоги"? Или как?

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути