![](https://static.gazeta.ua/img/cache/gallery/444/444064_1_w_300.jpg?v=0)
Аліна ГЕРАСИМЧУК, 32 роки. Очолює одне зі столичних агентств нерухомості. Працює п'ять днів на тиждень із 9.00 до 18.00. Має 15 підлеглих. зіміжня. Виховує доньку 4-річну Марину
– Мій робочий графік планує секретар. Особистий – занотовую в щоденник. Це допомагає правильно розпоряджатися часом. Щоденник почала вести весною 2006-го. Тоді працювала у Львові заступником директора місцевого агентства нерухомості. Я якраз почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком Віталієм. Успішність праці впала, бо не встигала поєднувати роботу й особисте життя. На роботі забагато часу – до 2 годин на день – присвячувала спілкуванню з Віталієм у асьці й Facebook. Ще півгодини в обід говорили телефоном. Через це втратила багатьох клієнтів. А моя зарплата напряму залежала від проданої та зданої в оренду нерухомості.
У квітні директор відправила мене на тренінг до психолога. Там запропонували розписати, що я роблю протягом дня. Виявилося, що на каву й цигарки витрачаю півтори години. На розмови з колегами між перекурами – 40–60 хвилин. Обід часто свідомо затягувала на півгодини. Тобто щодня втрачала майже 3 години. Ще 2,5 ішли на порожні балачки з нареченим, бо насправді ми ні про що не говорили – скидали одне одному цікаві лінки, нові фотографії знайомих. Через це більшість справ доводилося виконувати після роботи. Пошту відправляла з 18.00 до 19.00. Потім ще зустрічалася з клієнтами. Годину витрачала на дорогу додому, хоч за ті самі гроші можна було винаймати житло ближче до офіса. У квартиру попадала близько 22.00.
Вирішила міняти своє життя. За тиждень винайняла помешкання в центрі, щоб заощадити час на дорогу до роботи. Почала випивати дві чашки кави замість шести. Кинула курити. Замість спілкування годинами з Віталієм в асьці більше бувала з ним удома.
За кілька місяців ми побралися. Сім'я почала забирати ще більше часу. Щоб економити його, купили пральну й посудомийну машинки. Готувала сама. Часто ліпила вареники й пельмені або котлети на вихідних, заповнювала морозилку. В суботу до обіду прибирали квартиру. Решту півдня відпочивали – ходили в аквапарк, кінотеатр.
На роботі почала все встигати. 2009-го мене запросили працювати в столичне агентство нерухомості. Чоловік підтримав, переїхав зі мною в Київ. Тут на 1,5 тисячі гривень більше платимо за квартиру, але отримуємо 14–16 тисяч щомісяця на двох.
На кожен Новий рік чоловік тепер дарує мені блокнот-щоденник. Там я записую найголовніші обов'язки на день. Зайве одразу викреслюю. З продуктами часто страхує Віталій. Зустрічі планую в одному районі Києва – і з клієнтами, які шукають житло, і з тими, хто його хоче здати або продати.
"Часто доводиться чути, що бракує часу на сон. Щоб поспати довше, зробіть ввечері всі ранкові справи: підготуйте одяг і взуття, зберіть сумку, налийте води в чайник, поставте каструлю з бігуді на плиту, продумайте сніданок. Це забере близько 10 хвилин".
Гліб АРХАНГЕЛЬСЬКИЙ, генеральний директор компанії "Організація часу"
"10 годин на день я танцюю. У ресторанах не сиджу. В мене
не вистачає на це часу".
Григорій Чапкіс, хореограф
6 хвилин 10 секунд триває поїздка від станції метро "Видубичі" до станції "Славутич" Сирецько-Печерської лінії столичного метрополітену. Відстань між ними 3,2 км. Це – найдовший прогін київської підземки
5,5 години тривав найбільший затор у Києві –
27 березня 2012 року. Довжина його становила 6,5 км – від Стратегічного шосе до просп. Григоренка. За цей час можна було доїхати на новому потязі Hyundai з Києва до Львова, Харкова чи Донецька. Також – півтора разу подивитися мелодраму "Титанік" або п'ять разів прослухати перший в Україні платиновий альбом – "Дикі танці" Руслани Лижичко
4000 гривень коштують дводенні курси з тайм-менеджменту в Києві. Вони тривають щодня по 7 год. Учать правильно планувати час та ставити перед собою цілі
Комментарии