Буданов - назавжди. Хто і чому заборонив Банковій його звільняти
Понад рік мережею курсують чутки про бажання Банкової позбавитись від очільника ГУР Буданова. Чому? Медійний, комунікабельний, креативний. Деякі операції наших розвідників стали легендарними. От хіба що рейтинги зависокі - а це в Україні великий гріх. Однак цей "міцний горішок" виявився Банковій не по зубах. Хто і навіщо захищає головного українського розвідника?
Як американці не дали звільнити Буданова і що про це пишуть провідні британські ЗМІ. Останні тижні британські медіа стали потужною платформою, на яких розкриваються інсайди внутрішьо української та американської політик.
І тут маємо цікавий пардокс. В українських ЗМІ написано дуже багато про ініціативу конгресменів щодо обов'язкового оприлюднення документів справи Джеффрі Епштейна, де, можливо, є докази проти Трампа.
Але ті самі українські ЗМІ чомусь абсолютно обійшли увагою новину яку тиражують наші союзники, щодо чергової спроби Банкової звільнити Буданова. Навіть більше - в новині (а посилання на неї, як завжди, лишу в третьому коментарі) прямо написано, що коли Банкова в рамках розпочатих великих перестановок вирішили звільнити Буданова - саме американці не дали цього зробити.
...саме Кіт Келлог під час візиту в Україну пояснив, чому Америка довіряє Буданову і чому не варто його звільняти
І хоча в новині пишуть, що це була позиція американського посольства, мені передали інсайдерську інформацію, яку не можна ані підтвердити, ні спростувати, що саме Кіт Келлог під час візиту в Україну пояснив, чому Америка довіряє Буданову і чому не варто його звільняти. Чому? Ну тут все просто - Буданов має дуже високу довіру серед американців, оскільки ГУР є багаторічним надійним партнером розвідувальних служб США. І це логічно, зважаючи на довіру та повагу, яку мають американці до наших бойових солдатів, офіцерів та генералів.
Звісно, це лише припущення. Але точно не є припущенням той факт, що наші західні союзники дуже стурбовані ситуацією в Україні, зокрема в питаннях переслідувань бойових генералів, які одночасно є їхніми надійними партнерами та вірними союзниками українського народу. Хочеться вірити, що у майбутньому спроби з боку політиків прибрати з посад популярних генералів припиняться.
Адже сто років тому ми мали схожий приклад. Коли під час війни з Росією Петлюра прибрав з посади неймовірно успішного та популярного воєначальника Болбочана. Для армії та країни тоді це завершилось дуже погано. Сподіваюсь, цього разу політики такої ж помилки не допустять.
Коментарі