неділя, 28 червня 2026 11:03

В РФ палають два НПЗ: Зеленський підтвердив ураження у Краснодарському та Ярославському регіонах

В РФ палають два НПЗ: Зеленський підтвердив ураження у Краснодарському та Ярославському регіонах
Українські воїни уразили два НПЗ в РФ - у Краснодарському краї та Ярославському регіоні. Президент Зеленський підтвердив "далекобійні санкції". ФОТО: скріншот

У ніч на 28 червня в РФ одразу два нафтопереробні заводи опинились під прицілом далекобійних санкцій України.

Президент України Володимир Зеленський підтвердив ураження російських об'єктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні День Конституції: Зеленський звернувся до народу

"День Конституції України наші воїни почали дуже влучно. Цієї ночі наші далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів у Росії", - зазначив глава держави.

Сили оборони уразили НПЗ "Слов'янський" у Краснодарському регіоні, який знаходиться на відстані близько 300 км від лінії фронту. Також дрони ЗСУ досягли нафтопереробного заводу у Ярославському регіоні. Це приблизно за 700 км від кордону України та РФ.

"Ми продовжуємо наші операції, які послаблюють можливості Росії вести цю війну. Кожна наша далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, і ще один крок до миру. Будемо і надалі відповідати на російський терор. Дякую воїнам за ці результати! Вдячний усім, хто нам допомагає. Кожен, хто захищає Україну, утверджує і силу Конституції", - розповів президент.

Дрони атакували російський нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані, який, зокрема, забезпечує паливом анексований Крим.

Жителі міста повідомили про серію вибухів. У мережі з'явились кадри, на яких видно густий стовп диму.

За даними "Exilenova+", на території Слов'янського нафтопереробного заводу (НПЗ) спалахнули резервуари.

Зараз ви читаєте новину «В РФ палають два НПЗ: Зеленський підтвердив ураження у Краснодарському та Ярославському регіонах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути