Ексклюзиви
понеділок, 21 квітня 2025 09:23

Кремль в довгостроковій перспективі готує росіян до війни з НАТО - ISW

Кремль в довгостроковій перспективі готує росіян до війни з НАТО - ISW
Аналітики заявили про підготовку росіян до війни з НАТО. Фото: скрін відео

Російська влада поступово мілітаризує суспільство РФ для виправдання вторгнення до України.

Кремль застосовує щодо Фінляндії та колишніх республік СРСР аналогічну тактику, яку він використовував проти України, готуючи інформаційне підґрунтя для потенційної майбутньої агресії РФ. Про це йдеться у звіті ISW.

Як пояснили аналітики, Кремль й надалі переосмислює наративи, які російські офіційні особи неодноразово використовували для виправдання вторгнення до України. Влада РФ прагне ще більше мілітаризувати російське суспільство в довгостроковій перспективі, ймовірно, в рамках підготовки до можливого майбутнього затяжного конфлікту з НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ зривала "перемир'я" щохвилини: Зеленський пообіцяв дзеркальну відповідь

У ISW в звіті посилаються на інтерв'ю російського державного журналіста Павла Зарубіна. У неділю, 20 квітня, він попросив міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова прокоментувати рекомендацію керівництва ЄС до європейських лідерів та чиновників утриматися від відвідування параду 9 травня у Москві.

У відповідь Лавров вирішив звинуватити ЄС у розпалюванні "неонацистської ідеології" в Європі та заявив, що Росія "зробить усе можливе, щоб ця ідеологія більше не підняла голову" і що вона знищить нацизм "раз і назавжди".

Аналітики зазначають, що заяви Лаврова є частиною давніх спроб Кремля посилатися на внесок колишнього Радянського Союзу в перемогу над нацистською Німеччиною та більш широкі міфи про так звану "велику вітчизняну війну" (як у Росії називають Другу світову війну) та паплюжити Європу та НАТО.

Аналітики показали, як ворог готувався до наступу під час "великоднього перемир'я". Зокрема, росіяни розчищали підходи до переправ і відновлювали логістику.

Зараз ви читаєте новину «Кремль в довгостроковій перспективі готує росіян до війни з НАТО - ISW». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

09.02.2013 01:25:41юлька213.238.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

фюле научила мовкать зэчка

08.02.2013 13:07:10Sergey76213.149.3.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Да ему просто по ...уй что они там говорят!;)

07.02.2013 22:08:38Панкрат109.104.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Фюле - не слушатель ( не царское это дело !!!), он - раздатчик советов и указивок. КСТАТИ - почему в статье так много ошибок?

07.02.2013 20:20:27Кирилл Кузя212.98.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Представьте себе кто наши чиновники! Вы только посмотрите на их черные дела! Знакомый журналист дал мне сайт один kommbi.tk сказал там правительственный архив, только замаскированный, чтобы не закрыли источник. И правда там столько инфы разной на каждого, что я побелел когда начитался про наштх чиновников! Заходишь там ФИО вводишь антиспам проходишь и читаешь всю инфу на каждого жителя! Я ради интереса девушку свою пробил там, и челючть чуть не выпала, все мне написали, за кем замужем была, где работает, доходы и даже некоторые сообщения с соц. Сетей! Вообщем смотрите может что нароете интересного)

07.02.2013 19:14:00Володимир46.200.90.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Догрались.Вас вже й слухати порядні люди не хочуть.А з ким вести розмову та й про що з ним говорити?Про корупцію. про сфальсифіковані вибори. про життя знедоленого Украінського народу чи про*покращення* життя людей які відпрацювали все життя та отримують --1200гр!!!!!?????

07.02.2013 18:26:30u176.199.223.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

а може він без навушників слухав,бо не хотів "углублятися" в промову...так ,як інколи телевізор без звуку дивишся.:):):)

07.02.2013 18:21:33..88.154.252.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Это не честно когда договариваються мехду собой нормальные люди и зеки . Это вовсе разные люди . Поскольку у нас во власти нету нормальных людей то все эти договоры можно кинуть в одно место.

09.02.2013 01:26:52филька213.238.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

зэки мовкают
а филя слухае
все как и хотели
автентично

07.02.2013 18:02:03укр37.229.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Эта ржавая бандэровская мафия намылилась пробиться к корыту с помощью внешних сил, используя продажных,простоватых или заинтересованных евролошков.

07.02.2013 18:34:5948195.16.76.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Ну до чого тут Бандери не будь дибілом. Так звичайно корупція є ву всіх без вийнятку держав Євросоюзу, але там рівень життя людей на голову вищий як у нас усюди люблять гроші на халяву, але в той же час знають і про обовязки перед країною та суспільством.У нас цього і в помині нема, одна суцільна корупція хіба ти це не бачиш кожен день. То все про Бандер про зовнішні сили блять як якісь маразматики !!НУ ДУЖЕ НЕ ЛОГІЧНО!

07.02.2013 18:09:05Жорж77.123.167.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

При чем здесь ржавая, урод ты ПРовский и такой же дебил, как твой лидер партии Янучар -Межегорский, и носит же украинская земля такую мразь.

09.02.2013 01:27:50филька213.238.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

жоржик
ты мовкай не стесняйся
а то фюле не розумие

07.02.2013 17:54:46Вовочка37.52.116.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Все не просто грустно, а очень грустно: он понял, что ничего нового от представителей ПР не услышит...

09.02.2013 01:28:30га?213.238.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

може ему мова противна?

07.02.2013 17:58:36ПРАВДА68.38.122.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Сам так!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути