![У формі гри чи підкаст - що найкраще допоможе вивчити англійську](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/859/859877_w_300.jpg?v=0)
Команда киян розробила мобільній додаток для вивчення англійської.
Існує більше року. За цей час його завантажили понад мільйон користувачів. Проектом цікавляться освітні гіганти. Самовчитель англійської мови пропонує швидко і безкоштовно отримати базові знання для розмовної англійської. Користувач самостійно може обрати одну з 50 тем для вивчення слів або фраз.
Програма розроблена за підтримки досвідчених викладачів, аудіо-вимова - від професійних дикторів.
Gazeta.ua підготувала добірку корисних додатків для вивчення англійської мови.
1. LinguaLeo
Додаток навчає в ігровій формі - левеня потрібно нагодувати фрикадельками. Одна фрикаделька - це виконаний урок.
Нові слова можна вивчати по розділах: на слух і по ілюстраціях. Один з небагатьох додатків, де не залишають граматику на потім і знання постійно перевіряють. За певної помилки - певну конструкцію користувач освоюватиме знову і знову. Під час уроків також пропонують перекласти тексти пісень, фільми, вірш.
У додатку можна купити статус LinguaLeo Premium і отримати повний доступ до всіх функцій, наприклад до більш поглибленого вивчення граматики.
Є мінус: статус LinguaLeo Premium дорогий - близько 850 грн на рік.
Завантажити можна в Google Play або App Store.
2. Duolingo
Додаток дає можливість одночасно вчити кілька мов. Фрази і слова буквально вбиваються частими повторами, при цьому користувач тренує не тільки письмову мову, а й вимову, а також здатність розпізнавати сказане на слух. Виконуючи завдання, користувач отримує бали і має можливість змагатися з іншими користувачами.
В додатку вбудована додаткова корисна функція "Будьте ласкаві, повільніше, я записую". Коли не розумієш, що говорить носій мови, можна вибрати варіант, де та ж фраза вимовляється повільніше.
За додаткові функції, такі як відключення реклами і офлайн-режим доведеться заплатити.
Мінус застосунку в тому, що граматику з нуля користувач тут не вивчить - її потрібно знати. Крім того, користувачі скаржаться, що мало тренувань щодо практики розмовної мови, не завжди адекватно працює функція розпізнавання голосу.
Де завантажити: Google Play, App Store.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навчить швидко і цікаво - розробка киян набирає популярності
3. Memrise
Додаток один з найефективніших. Тут пропонують запам'ятовувати слова за допомогою картинок-мемів. Так слово або пропозиція вкарбовується в пам'яті швидше. Методика обіцяє, що учень через годину зможе запам'ятати 40 слів. Додаток дозволяє порівнювати свої досягнення з успіхами інших учасників.
Після безкоштовної установки необхідно вибрати відповідний курс. Його можна використовувати в офлайн-режимі. Memrise також дозволяє створювати власні курси, додаючи туди потрібні вам слова.
В додатку відсутнє озвучення слів. "Золотий статус" коштує 130 грн в місяць.
Безкоштовно можна завантажити з Google Play чи App Store.
4. Easy Ten
Головна ідея додатку – зможете вивчати мінімум по 10 слів на день. Програма не потребує багато часу та обере найважливіші для вас слова. У словнику програми більше 22 тис. англійських слів.
Скачати можна для Android та iOS.
5. LearnEnglish Podcasts
У цьому додатку не потрібно нічого писати чи виконувати певні завдання. Застосунок зібрав аудіоуроки, які допоможуть сприймати мову на слух. Додаток підходить людям, у яких досить хороший рівень англійської.
Новий подкаст виходить кожних 2 тижні. Його можна скачати на телефон та слухати навіть в режимі офлайн.
Завантажити безкоштовно можна лише для Android.
Українська IT-компанія розробила систему захисту товарів від підробок. Підключившись до системи, виробники товарів матимуть можливість маркувати кожен товар унікальним цифровим кодом, який містить усю інформацію про походження товару.
Коментарі