
Кожна четверта людина на якомусь етапі життя стикається з психічними проблемами. Психічні розлади є причиною великої кількості випадків смерті та інвалідності, зазначають у ВООЗ.
Більше 75% людей з психічними, неврологічними і викликаними токсикоманією розладами, включаючи майже 95 мільйонів - з депресією і більше 25 мільйонів - з епілепсію живуть в країнах, що розвиваються. Автори доповіді наголошують, що ці люди не отримують ніякого лікування.
У країнах, що розвиваються, люди з психічними розладами входять до числа найбільш уразливих і ізольованих груп населення.
Експерти ВООЗ представили нові рекомендації щодо спрощення діагностики і методів лікування психічних, неврологічних і викликаних токсикоманією розладів.
Передбачається, що всі ці поради і рекомендації будуть використовуватися медичними працівниками, які не є фахівцями в галузі психічного здоров'я.
Це означає, що, керуючись новими рекомендаціями, в тих випадках, коли в селищі чи селі немає невропатолога, допомога нужденним в лікуванні зможе надати медперсонал загальної кваліфікації.
Керівництво ВООЗ з новими рекомендаціями було представлено напередодні Всесвітнього дня психічного здоров'я, який відзначався 10 жовтня.
Нагадаємо, американські учені стверджують, що відчуття глибокої пригніченості, відоме як депресія, - необхідний елемент для людини на шляху її формування як сильної особистості.
Коментарі
Мадьяри можуть собі дозволити всякі політичні приколи,навіть завести собі свого голобородька.
Та окупації, нападу на країну не станеться,бо її захищають США,як країну НАТО.
В нас все по іншому: політичні "приколи" привели країну на грань національної катастрофи.