пʼятниця, 03 жовтня 2008 07:12

Як стати прийомним батьком

1. Щоб усиновити дитину, потрібно звернутися з письмовою заявою до служби у справах неповнолітніх за місцем проживання. Додати: довідку про зарплату або завірену в нотаріуса копію декларації про доходи; копію свідоцтва про шлюб, якщо заявники перебувають у шлюбі; висновок про стан здоров"я кожного заявника; нотаріально засвідчену письмову згоду на усиновлення другого з подружжя (у разі усиновлення дитини одним із подружжя); довідку про наявність чи відсутність судимості.

2. Протягом 10 робочих днів після отримання заяви складається акт про обстеження житлово-побутових умов. Далі кандидати в усиновлювачі стають на облік.

3. Після встановлення контакту з дитиною кандидати звертаються до служби у справах неповнолітніх за місцем перебування дитини. За 10 днів служба повідомляє висновок про доцільність усиновлення. Усі документи подаються до суду.

4. Отримавши копії рішення суду (за 10 днів із дати винесення рішення), усиновлювач зобов"язаний особисто забрати дитину з місця її перебування після пред"явлення копії рішення суду.

5. В органах реєстрації актів цивільного стану отримати свідоцтво про народження. Внести запис про дитину до паспорта. Зареєструвати дитину в паспортному столі за місцем проживання.

Зараз ви читаєте новину «Як стати прийомним батьком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути