субота, 27 червня 2026 11:15

Україна повторно уразила станцію "Второво", яка забезпечує Москву пальним

По лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" у Владимирській області РФ завдано нові успішні удари.

Українські безпілотники влучили у технічні будівлі станції.

Операцію в межах 40-денної кампанії впливу на Росію провели спецпризначенці СБУ, передає пресслужба відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська атака дронами: противник зачепив 7 локацій, але більшість БПЛА збиті - ПС ЗСУ

Дрони Центру спеціальних операцій "Альфа" СБУ атакували технічні будівлі станції, після чого на теритторії станції сталася детонація.

Станція "Второво" входить до структури "Транснефть-Верхняя Волга" та є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до експортних портів. Зокрема через Балтійське море. Також "Второво" забезпечує потреби внутрішнього ринку РФ. Через цей об'єкт здійснюється транспортування дизельного пального на великі нафтобази навколо столиці РФ і у самій Москві.

Автор: t.me/SBUkr
  Безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі нафтотранспортної станції "Второво"
Безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі нафтотранспортної станції "Второво"

Перше ураження нафтостанції "Второво" - якою була мета

Спецпризначенці "Альфи" СБУ вперше уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" 10 червня. Місцева влада підтвердила пожежі на двох об'єктах інфраструктури після ударів БПЛА. У відомстві пояснили, що ураження станції має стратегічне значення, оскільки ускладнює постачання пального до промислових центрів і військової інфраструктури РФ. Також це впливає на експорт нафтопродуктів, зменшуючи ресурсні можливості РФ для ведення війни проти України.

Автор: t.me/exilenova_plus
  Дрони СБУ атакували станцію "Второво" 10 червня 2026 року
Дрони СБУ атакували станцію "Второво" 10 червня 2026 року

Спецпризначенці пообіцяли нові удари по агресору

"СБУ й надалі проводитиме спецоперації на стратегічних об'єктах рф, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах. Кожен уражений об'єкт – це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії", - повідомляє пресслужба відомства.

У ніч проти 27 червня Україна атакувала АТ "ФНПЦ "Титан-Барикади" у Волгограді, який є одним із ключових заводів російського ВПК і входить у "Роскосмос". "Титан-Барикади" виробляє компоненти для ракетних комплексів. Зокрема є розробником та виробником самохідної пускової установки ОТРК "Іскандер-М".

Зараз ви читаєте новину «Україна повторно уразила станцію "Второво", яка забезпечує Москву пальним». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути