Життя країни у цитатах за тиждень, за версією Gazeta.ua.
"Канали Медведчука - інформаційні терористи. Їх треба було зупинити раніше. Дивитися їхні передачі - це велике психічне навантаження. 112, NewsOne та ZIK цілодобово розповідали про соросят, зовнішнє управління, "оголтелых патриотов", Україну як колонію, недодержаву та концтабір.
Треба було зупинити раніше
Виправдовують російську агресію, знецінюють усе українське, сміючись над мовним законом. Рік лякають голодними бунтами. Нещодавно додали меседж про насилля на вулицях. Масовий психоз - річ небезпечна. Це просто експерименти над людьми, заборонені Конституцією України.
На щастя, люди роздуплились, що свобода слова - це не безмежний потік брехні. А відповідальність за кожне слово.
Тетяна МИКИТЕНКО, активістка руху проти агресивного несмаку
"Ніби 1937-й рік. Дякую, пане президенте, що ви створили таку безвихідну ситуацію
- сказав військовий і музикант Андрій "Ріфмастер" Антоненко на відмову Апеляційного суду Києва не відпустити його на поруки. Відповідні заяви написали щонайменше 10 політиків і громадських діячів. Однак поручителів суд не заслухав і клопотання відхилив. Засідання відбулося за посиленої охорони будівлі.
Недавно в супермаркеті звернулася до продавщиці українською.Відповідати їй було важко. Говорила з помилками. Я зробила їй комплімент, похвалила за намагання. Проблем із виконанням мовного закону не бачу. Для обслуговування клієнтів не потрібно знати державну мову на високому рівні. Достатньо володіти на побутовому. Це питання часу і практики
Ярослава ВІТКО, керівник громадської організації "Одеса україномовна"
"Лютий ознаменувався зміцненням гривні. Але перед Новим роком вона сильно ослабла. І тільки наприкінці року, на тлі звісток, що МВФ таки відряджає нам віртуальну місію, вдалося залучити необхідну суму. І відразу майже всю витратити. Тож гривню хитнуло.
У світі забагато грошей. Їх просто нікуди дівати.
І в такі моменти інвестори готові вірити в Україну і активно купувати номіновані в гривні державні облігації. Вони заходять, продають свої кровні долари, купують гривні і вже на них купують облігації. Чи довго це триватиме? Найближчі місяці так точно. Якщо погода на світових ринках не зміниться. І якщо Нацбанк не чинитиме опору, то й до 27 за долар, і нижче.
Сергій ФУРСА, інвестиційний банкір
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Уявляю, скільки людей хоче сьогодні привітати президента. Вам нелегко. Обіймаю": тиждень життя країни у цитатах
Пельменів у супермаркетах більше, ніж вареників. Мовчу про екзотичніші гомбовці. Давно продають піцу - свіжу і заморожену. Але ні книшів, ані вертут, ані плачинд не знайдеш. Раки з'явилися лише останнім часом і за шалену ціну. Карасі зникли. Дедалі рідше трапляються бички, лини, в'юни, коропи. А найнеприємнішою ознакою відсутності української кухні в масовій свідомості є те, що в магазинах не продають смальцю
Ігор ЛУБ'ЯНОВ, журналіст
Коментарі