вівторок, 23 червня 2026 16:54

"Руйнуємо військову логістику ворога": у ССО показали удари по залізниці через Північнокримський канал

"Руйнуємо військову логістику ворога": у ССО показали удари по залізниці через Північнокримський канал
У ССО показали удари по залізниці через Крим. Фото: скрін відео

Залізничний міст через Північнокримський канал було знищено.

Знищений у ніч на сьогодні залізничний міст через Північнокримській канал у Криму використовувався окупантами для логістичних переміщень у двох напрямках. Про це повідомляється в заяві Сил спецоперацій.

Конструкція була частиною стратегічної військово-логістичної артерії загарбників і використовувалася для переміщення вантажів, ресурсів і військово-матеріальних засобів.

Це здійснювалось у двох ключових напрямках: з території РФ через Крим - для забезпечення угруповання військ на південному напрямку, та усередині півострова - для підтримання функціонування кримської військової інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пляжний сезон у Криму скасовано: Міноборони назвало уражені цілі за останні дні

Підрозділи Middle Strike Cил спеціальних операцій у взаємодії з підпільниками Руху опору ССО знищили залізничний міст через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне", - розповіли у ССО.

Після ударів у ніч проти 22 червня було зруйноване як залізничне полотно, так і обвалився один з прогонів. У ніч на сьогодні відбулася друга фаза місії - дрони ССО уразили ремонтну техніку та повторно - залишки моста.

"Сили спеціальних операцій продовжують руйнувати військову логістику ворога, знижуючи його наступальний і оборонний потенціал", - ідеться в заяві.

Україна продовжує системну кампанію з ураження російської логістики в окупованому Криму, а останні удари по об'єктах поблизу Керченської протоки можуть суттєво ускладнити забезпечення угруповання військ РФ на півострові. Українські сили завдали ударів по порту Кавказ на косі Чушка в Краснодарському краї та по нафтобазі "ТЕС-Термінал-1" в окупованій Керчі.

Зараз ви читаєте новину «"Руйнуємо військову логістику ворога": у ССО показали удари по залізниці через Північнокримський канал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 11170
Голосування Чи потрібно відновлювати постачання води з Дніпра в окупований Крим?
  • Ні. Окупанти повинні самотужки забезпечувати окуповану територію
  • Так. Там також живуть люди
  • Потрібно воду продавати задорого
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути