Залізничний міст через Північнокримський канал було знищено.
Знищений у ніч на сьогодні залізничний міст через Північнокримській канал у Криму використовувався окупантами для логістичних переміщень у двох напрямках. Про це повідомляється в заяві Сил спецоперацій.
Конструкція була частиною стратегічної військово-логістичної артерії загарбників і використовувалася для переміщення вантажів, ресурсів і військово-матеріальних засобів.
Це здійснювалось у двох ключових напрямках: з території РФ через Крим - для забезпечення угруповання військ на південному напрямку, та усередині півострова - для підтримання функціонування кримської військової інфраструктури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пляжний сезон у Криму скасовано: Міноборони назвало уражені цілі за останні дні
Підрозділи Middle Strike Cил спеціальних операцій у взаємодії з підпільниками Руху опору ССО знищили залізничний міст через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне", - розповіли у ССО.
Після ударів у ніч проти 22 червня було зруйноване як залізничне полотно, так і обвалився один з прогонів. У ніч на сьогодні відбулася друга фаза місії - дрони ССО уразили ремонтну техніку та повторно - залишки моста.
"Сили спеціальних операцій продовжують руйнувати військову логістику ворога, знижуючи його наступальний і оборонний потенціал", - ідеться в заяві.
Україна продовжує системну кампанію з ураження російської логістики в окупованому Криму, а останні удари по об'єктах поблизу Керченської протоки можуть суттєво ускладнити забезпечення угруповання військ РФ на півострові. Українські сили завдали ударів по порту Кавказ на косі Чушка в Краснодарському краї та по нафтобазі "ТЕС-Термінал-1" в окупованій Керчі.




















Коментарі