Сили оборони України лише за останні дні уразили у тимчасово окупованому Криму нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси протиповітряної оборони "Панцир" і С-400, радіолокаційні станції "Небо-У" та "Каста" російських загарбників.
Такі атаки вплинули на загальну ситуацію на півострові. Про це Міністерство оборони України повідомляє у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Постачання повністю зупинено": партизани дізналися про частковий відступ ЗС РФ із Кінбурнської коси
"Закриваємо пляжний сезон у Криму. Прогноз для туристів - несприятливий", - заявили у Міноборони.
Україна продовжує системну кампанію з ураження російської логістики в окупованому Криму, а останні удари по об'єктах поблизу Керченської протоки можуть суттєво ускладнити забезпечення угруповання військ РФ на півострові.
Українські сили завдали ударів по порту Кавказ на косі Чушка в Краснодарському краї та по нафтобазі "ТЕС-Термінал-1" в окупованій Керчі. Обидва об'єкти відіграють важливу роль у постачанні пального до Криму та забезпеченні роботи поромного сполучення через Керченську протоку.




















Коментарі