На лівобережжі столиці вели аварійні відключення електроенергії. Енергетики пояснили причину технічними питаннями енергосистеми. Фахівці роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути систему в роботу.
Про це пишуть КМВА, Укренерго і ДТЕК у Telegram.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять областей без світла: подробиці ситуації від енергетиків
У частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів.
"Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", - йдеться у повідомленні групи ДТЕК.
"Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу", - уточнила пресслужба Укренерго.
ОНОВЛЕНО
Лівий берег Києва: екстрені відключення скасовані, повідомили в ДТЕК.
"Якщо у вашій оселі до сих пір відсутнє світло, можливо сталась локальна аварія. Перевірте статус за вашою адресою в чат-боті", - йдеться в повідомленні.
В Україні вже розпочався сезон літніх відключень світла
У кількох районах Києва 22 червня зафіксували аварійні відключення електроенергії, а експерти заявили про початок сезону літніх обмежень через зростання споживання електрики в умовах спеки.
Про відсутність електропостачання повідомили мешканці Дніпровського, Голосіївського, Дарницького та частини Оболонського районів столиці, зокрема на вулиці Йорданській.




















Коментарі