
Сьогодні, 21 січня, у світі відзначають День обіймів. Його вигадали американські студенти у 1986-му. Спочатку свято вважалося національним. Утім скоро цю ідею підхопили у всьому світі.
Щоденні 20-секундні обійми і 10-хвилинне тримання за руку роблять чудовий терапевтичний ефект. Науковці довели, що для нормального функціонування організму, потрібно 8 обіймів у день, а для відчуття щастя - 12.
"Обійми дають відчуття захищеності і спокою. Воно родом з малечку – від самого народження обійми дарувала мама. Саме ці відчуття допомагають нам задовольняти одні з основних потреб - потребу у безпеці і любові. Ці відчуття і досвід людина несе у доросле життя. Саме тому кожен з нас потребує регулярних, а головне щирих і справжніх обіймів. Діти, які недоотримали обіймів, відстають у психічному і інтелектуальному розвитку", - розповідає Gazeta.ua кандидат психологічних наук Ірина Губеладзе.
Обійми позбавляють від негативного впливу та стресів. Вони знижують артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень.
"Під час обіймів відбувається стимуляція центральної нервової систем. В організмі підвищується рівень певних гормонів, наприклад окситоцину. Цей гормон називають гормоном любові, дружби та довіри. Від цього з'являється доброзичливе ставлення до оточення. Обійми дають змогу людині висловити турботу, підтримку та любов. Саме ці почуття словами висловити важко. Обійми забезпечують задоволення тактильних потреб. Навіть поглажування і обійми котика чи собаки дає людині відчуття спокою і задоволення. Діти часто засинають з улюбленою іграшкою. І це теж дає відчуття спокою і комфорту", - пояснює фахівець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як стати щасливою людиною - поради фахівця
Обійми приблизно у всіх викликають приємні почуття.
"Тільки кінестетики - чутливі до тактильного сприйняття люди - особливо чутливі до обіймів. Тому з одного боку, такий тактильних контакт їм вкрай потрібний для доброго самопочуття. Якщо кінестетик ображений чи потребує підтримки, то її краще виразити через обійми. Але з іншого боку - далеко не від кожної людини вони можуть таку підтримку прийняти", - каже Ірина Губеладзе.
20 березня відзначають День щастя. Свято ухвалила ООН 5 років тому. У рейтингу щасливих країн Україна опинилася на 132-му місці. Попереду - Гана, позаду - Уганда. Відчуття щастя будується на суб'єктивному відчутті людиною задоволеності своїм життям, кажуть психологи.
Коментарі
Вес содержимого в ящике 23 кг.... видать крупный опт!
украина в своем репертуате-нашли но трохи-трохи
путин вас сожрет за эти патроны
путин пусть свои носки нюхает,а в чужие трусы не лазит...наш сыр он сожрет
Патроны - это товар. Продавец продал товар, а покупатель купил товар, и что с этим товаром будет делать покупатель продавца не волнует, тем более что товар можно перепродать несколько раз
Да все это провокация,они бы еще бочку пороха там поставили!Всем ясно как день,что пару ящиков патронов можно и на Марс отправить втихаря,но при этом такой хай устроить,что в другой галлактике услышат.
США мастера на такие провокации. Вспомните скандал с комплексом КОЛЬЧУГА. Главное запустить утку а там мол пусть оправдываются а неприятный осадок останется. А ведь все понимают что именно США снабжают этих так называемых повстанцев и оружием и деньгами и советниками.
При чем здесь США?
Украина продала в САУДОВСКУЮ АРАВИЮ (!)
А то, что ящики оказались в Сирии, это проблемы покупателя, а не продавца