Минулого четверга у торговельному центрі "Фуршет" в Умані на Черкащині з'явилася перша в місті фотокабінка. Одразу після відкриття біля неї збирається з десяток людей. Усі розглядають із цікавістю, фотографуються. Обирають розважальні знімки:
— Усе дуже легко. Сідаєш, обираєш вид фотокартки, в моніторі бачиш своє відображення. Фоткаєшся. Якщо не подобається, видаляєш, робиш повторні знімки і потім друкуєш, — каже Юрій Дзиґа, 24 роки.
— Я таке у фільмах бачила лише. Читала, що в Парижі фотокабінки майже на кожному кроці. Тепер і в Умані є, — усміхається Ганна Луценко, 21 рік. — Тут цікаві всілякі рамочки є, вітальні листівки з власним зображенням.
Фотокабінка невеликого розміру, близько 1,5 кв. м. Зробити фото на документи коштує 15 грн, розважальне — 20.
— Я як людина зайнята, завжди шукаю практичні сторони в усьому. Сьогодні думав, вже не зроблю фото на документи, бо пізно й ательє закриті. Зайшов сюди і побачив фотокабінку, — каже Ігор Столяров, 24 роки.
Власник новинки — уманець 24-річний Олександр Бистров, професійний фотограф. Він придбав кабінку у Херсоні.
— Оформлений як приватний підприємець. У теплий період року роботи в мене багато. А взимку — мало. Тому шукав чим займатися, щоби був додатковий дохід. Багато читав про фотокабінку. Такий бізнес мені сподобався. Знаю, у Києві вони починають з'являтися. А для невеличкої Умані — це взагалі ноу-хау.
З'явилося за тиждень
У Тернопільській міській раді депутати 28 лютого вперше голосували за прийняття рішення, натискаючи кнопки. До цього голосування проводили, піднімаючи руки. Нова електронна система коштувала місту майже чверть мільйона гривень.
Зникло
23 лютого у Києві трамвай №5 востаннє поїхав маршрутом Контрактова площа — бульв. Дружби Народів. Київська влада вирішила демонтувати лінію, щоб звільнити Поділ від заторів та розвантажити міст Патона. Трамвайна лінія проіснувала більше як 50 років.
Коментарі