Роксолана побувала в Австрії вже вчетверте, відвідала Відень, Зальцбург та Грац. Кожного разу це були мандрівки вихідного дня, востаннє поїздка була цільовою – відвідати культурні осередки країни.
"Перше, що мене вразило, коли приїхала до Австрії, надзвичайно чисті вулиці, - ділиться спогадами дівчина. – Архітектурна доглянутість і насичене мистецьке життя. Архітектура Австрії – це її козир".
Роксолана каже, Австрія відразу закохує в себе Альпами та архітектурою: величною, іноді помпезною, вишуканою, з нотками аристократичності.
"У Відні подих перехоплює Штефанс Дом (центральний собор), Карлова церква, - продовжує вона. - Насправді церков у Відні дуже багато, всі вони унікальні в своєму роді і попри стильові особливості: переважно бароко та готика, щоправда готики менше, зберігають свою неповторність та несхожість з іншими".
Мандрівниця зауважила, що австрійці інтелігентні та виховані, до туристів приязні, з ними легко можна знайти спільну мову – всі володіють англійською, поведінка в транспорті та громадських місцях відмінна.
"Пересуваються люди здебільшого метро: підземним, наземним, автобусами, трамваями, велосипедами, - усміхається. – До речі, жодного разу не бачила п'яних, в громадських місцях ніхто не курить. Не траплялись мені у мандрівці й люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, які б демонстрували свої стосунки. Хоча у Відні є гей-клуб. Не пригадую жебраків, хіба що одного разу цигани підходили за милостинею. В столиці є вуличні музиканти. Локалізуються вони здебільшого в центрі міста. Востаннє це був чорношкірий хлопчина, років 25-ти, співав якусь авторську музику і танцював під неї ж".
Дівчина розповідає, що під час поїздки відвідувала австрійську школу і разючих відмінностей від української молоді не побачила – ті ж захоплення та заняття: музика, скаутська організація, релігійні спільноти. Більшість школярів шукають підробітків у поза навчальний час.
Одягаються австрійці у 90-та відсотках в стилі кежуал, втім кожен намагається засвідчити свою особистість якоюсь яскравою деталлю, здебільшого це стильні аксесуари.
"Національна кухня смачна: нікого не залишають байдужим їхні штрудлі та шніцелі. І потім навіть асоціюються з країною, - додає дівчина. – Для мене Австрія – це архітектура, штрудлі, цукерки "Моцарт кугель", побережжя Дунаю ввечері, яке відрізняється, до речі, від інших європейських, і музеї. Ну, а ще настрій і ритм життя австрійців. Він мені надзвичайно імпонує – люди не квапляться шалено, як у Києві, наприклад, але й не є равликами. Все помірковано – не загубишся і не потерпиш від біганини".
Коментарі
3Якщо зебот-то неадекват.
Підтверджено і на гезеті ...
Олексе, а чому ти не хочеш розповісти про розкрадені кошти Порошенком та командою при будівництві містечка при полігоні "Широкий Лан"?
А може ти там служив?
Хоча, про що я, психічно хворих диванних кібердрочерів в армію не беруть
Папір все витримає.
А,ось приклад того,як слуги знищують мотивацію служби в армії:в Одесі, командування ВМС,перемістили в занедбану будівлю.
А,гезета, чому про такі факти не пише?
"Нет, прямого поезда нет, хотя билет можно взять до Симфа. Я автомобилист, привык на своей машине мотаться. Да и в Казахстане скоро будет делать нечего, стремительно меняется рынок труда"
Щурик, та ты уже который год нудишь про возврат в "родную говень"...
А почему не возвращаешся-ведь Крым- полная чаша, зарплаты очешуенные, работы полно?
Извините- 155,701кг
Караул -Крымчане везут КУРИЦУ И САЛО!!!
Логично понять-эти продукты более качественные и доступнее чем в Крыму...
И не 1-2 единицы -159 кг!! А сколько НЕ НАШЛИ? И статистика ЗА НЕДЕЛЮ!
http://news.allcrimea.net/news/2019/12/25/krymchane-taikom-vezut-na-poluostrov-salo-i-zharenuju-kuritsu-126215/
"бравые вертухаи с Полтавщины"--- А що ж ви думали.Після спецоперації кремля по затягнення України в СРСР і утримання її там,вона стала місцем зосередження для цього цілих армій вертухаїв.Логічно що після цього ,їх в 41-ому далеко не треба було шукати,як в 17-тому наприклад,цілу Армію Мурав"йова.А ці вертухаї й їх потомки й досі шукають дружби в кремлі з вбивцями українців.
"іржав 1933 року"---Сталінська [***] тоді знищила в "мирний час" більше людей,ніж забрали попередні війни.В нього був не лише достойний вчитель,а й надійна опора,в якості безперервної підтримки,як для продовольства,військового комплексу,так і навчань німецької армії,для голубої мрії кремлівського агресора--падіння зах.буржуазних країн,Англії і Франції.Й нині загроза для Європи Путінського рейху більш ніж реальна.
И что?
Александр Гербрандт aka щурик, Гітлер теж радісно іржав 1938 року. Але 1945 року гірко плакав, і не тільки він, але й усі німці з анексованих і окупованих територій. Сподівання на тисячолітній мокшайнський рейх марні і безпідставні.