Якщо Романові Безусу не вдасться заграти в "Динамо" — нічого дивного в цьому не буде. До нього було достатньо вітчизняних футболістів, які переїхали до Києва, але кар'єру у складі столичного гранда зробити не зуміли.
1. Володимир Єзерський
У 21 рік Володимир відіграв 33 матчі у складі львівських "Карпат". 1999-го дістав запрошення до київського "Динамо", що дійшло до півфіналу Ліги чемпіонів. Однак заграти в "Динамо" Єзерський не зумів. Цього літа 36-річний гравець перейшов до ужгородської "Говерли".
2. Олександр Мелащенко
Узимку 2001-го перейшов до "Динамо". У дебютному сезоні забивав "Шахтареві" в чемпіонаті, німецькій "Боруссії" та португальській "Боавішті" в Лізі чемпіонів. Автор "чемпіонського" гола в матчі з "Дніпром". Загалом за сезон відзначився 24 рази. Узимку 2002-го мав операцію на апендициті. Доки відновлювався — помер Лобановський. Під керівництвом Олексія Михайличенка так і не заграв — утратив швидкість. Потім у кар'єрі Олександра були "Дніпро", "Кривбас", запорізький "Металург". Із Запоріжжя пішов грати за "Нове життя" — команду з села Андріївка Миргородського району Полтавщини.
3. Руслан Ротань
Уродженець Полтави грати почав у "Дніпрі". Місце в основі дніпропетровського клубу здобув 2002 року. Улюбленець тренера Євгена Кучеревського і місцевих фанатів. Навесні 2005-го несподівано для них перейшов до київського "Динамо". Перший сезон відіграв чудово. Двічі забивав вирішальні м'ячі в матчах за збірну — з Казахстаном і Грузією. Став чвертьфіналістом Кубка світу-2006. Після Мундіаля у грі настав спад. Ситуацію погіршили травми. Ротань утратив місце в основі. Наприкінці 2007-го повернувся до "Дніпра". Став капітаном команди, учасником основного складу збірної.
4.Сергій Кравченко
Уродженець Донецька свого часу грав багато де, зокрема у чемпіонаті Азербайджану. 2005-го повернувся до України і впродовж трьох сезонів був лідером полтавської "Ворскли". Зарекомендував себе як майстер виконання штрафних. Дістав запрошення до Києва наприкінці 2008-го. Програв конкуренцію за місце у стартовому складі Олександрові Алієву. Восени 2009-го Кравченка запросили до "Дніпра". Там виступає дотепер у статусі першого запасного.
5. Станіслав Богуш
Улітку 2008-го голкіпер із Запоріжжя перебрався до Києва. Відразу витіснив з основи Олександра Шовковського. Автор воротарського рекорду в чемпіонаті України — 783 хв. без пропущених голів. Дістав запрошення до збірної, став дублером Андрія П'ятова. У сезоні 2009/10 почав часто помилятися. Особливо прикрими промахи Богуша були в матчах проти італійського "Інтера". Не грає майже чотири роки. Контракт із "Динамо" закінчився. Шукає нову команду.
Коментарі