субота, 27 червня 2026 15:33

Усик відмовився від титулів: його директор пояснив рішення

Усик відмовився від титулів: його директор пояснив рішення
Олександр Усик планує завершити кар'єру фінальними боями у США. Фото: instagram.com/usykaa

Спортивний директор команди Олександра Усика Сергій Лапін заявив, що український боксер звільнив чемпіонські пояси заради розвитку надважкої ваги та можливості для Ентоні Джошуа поборотися за титули.

За словами Лапіна, рішення ухвалили з урахуванням майбутнього дивізіону. Він також зазначив, що Усик давно планував завершити професійну кар'єру фінальними поєдинками у США, повідомляє ESPN.

"Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було ухвалене з урахуванням майбутнього надважкої ваги. Олександр звільнив титули санкціонуючої організації, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову об'єднати їх. Що ж до самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар'єру фінальними боями у Сполучених Штатах, де він хоче написати останню главу своєї боксерської спадщини", - сказав Лапін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усик увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за версією TIME

Останнім часомДжошуа проводив тренування разом з Усиком. Сам український боксер раніше повідомив, що планує провести ще один фінальний бій перед завершенням кар'єри.

До звільнення поясів Усик володів чемпіонськими титулами у надважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBC та IBO.

Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає вакантними всі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі.

Водночас він не йде зі спорту, адже очікує свій останній бій. Про це спортсмен повідомив у своєму Instagram.

Зараз ви читаєте новину «Усик відмовився від титулів: його директор пояснив рішення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути