Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає вакантними всі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі.
Водночас він не йде зі спорту, адже очікує свій останній бій. Про це спортсмен повідомив у своєму Instagram.
За словами Усика, таке рішення він ухвалив, щоб "хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували". Утім він наголосив, що не йде з боксу, адже у нього ще є "last dance" (останній танець, - англ.).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усик увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за версією TIME
"Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду", - сказав Усик.
Переглянути цей допис в Instagram
Тимчасовий чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Агіт Кабаєл заявив, що очікує рішення від команди абсолютного чемпіона світу Олександра Усика щодо можливого поєдинку між ними. Всі сторони, залучені до переговорів, висловили зацікавленість в організації бою.




















Коментарі