пʼятниця, 26 червня 2026 19:56

"Це свідоме рішення": Усик відмовився від усіх поясів у надважкій вазі

"Це свідоме рішення": Усик відмовився від усіх поясів у надважкій вазі
Олександр Усик звільняє всі свої пояси. Фото: instagram.com/usykaa

Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає вакантними всі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі.

Водночас він не йде зі спорту, адже очікує свій останній бій. Про це спортсмен повідомив у своєму Instagram.

За словами Усика, таке рішення він ухвалив, щоб "хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували". Утім він наголосив, що не йде з боксу, адже у нього ще є "last dance" (останній танець, - англ.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усик увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за версією TIME

"Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду", - сказав Усик.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Usyk. The Cat. Oleksandr (@usykaa)

Тимчасовий чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Агіт Кабаєл заявив, що очікує рішення від команди абсолютного чемпіона світу Олександра Усика щодо можливого поєдинку між ними. Всі сторони, залучені до переговорів, висловили зацікавленість в організації бою.

Зараз ви читаєте новину «"Це свідоме рішення": Усик відмовився від усіх поясів у надважкій вазі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути