пʼятниця, 31 травня 2019 04:30

Переселенка розповіла, як заробляє гроші на масажі 

  Марина Балаба з Луганська відкрила масажний салон. Фото: з особистого архіву.
Марина Балаба з Луганська відкрила масажний салон. Фото: з особистого архіву.

Переселенка із Луганська Марина Балаба заробляє на життя масажами. Перед тим, як обзавестися своїм масажним кабінетом, жінка рік пропрацювала медсестрою в місцевій психіатричній лікарні. При цьому Марина поєднувала роботу з масажем - робила його у клієнтів на дому.

Перетворити підробіток в бізнес Марину надихнув чоловік, який і сам став приватним підприємцем, пише svatove.city.

Довго шукали приміщення для кабінету. По-перше, Сватове - зовсім невелике місто з населенням в 17 тисяч, там взагалі не так багато всього здається в оренду. По-друге, оплату просять вище, ніж в сусідніх населених пунктах. По-третє, більшість приміщень не підходили Марині під її цілі.

Але вона все-таки знайшла свого кабінету - на другому поверсі колишнього готелю "Колос". Там є все необхідне, в тому числі, душ з водонагрівачем, що дуже зручно для її клієнтів.

На закупівлю необхідного обладнання і косметики пішло 15-20 тисяч. Бізнес сім'я почала на власні заощадження.

В середньому жінка має по десять клієнтів в день. За 40 хвилин лікувального масажу бере 80 гривень, антріцелюлітний - від 100 гривень. Робить Марина своїм клієнтам також шоколадні, медові, теплі і холодні обгортання. А ще шугарінг . Така процедура коштує від 30 до 180 гривень залежності від ділянки тіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переселенка створює унікальні шовкові хустки під замовлення

Верховній раді України пропонують дозволити експеримент із обміну житла переселенців, що знаходиться на непідконтрольних українській владі територіях, на житло на підконтрольних територіях.

Так, законопроектом "Про проведення експерименту з обміну житла, яке перебуває у власності внутрішньо переміщених осіб на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей", пропонується законодавчо забезпечити проведення експерименту.

Зараз ви читаєте новину «Переселенка розповіла, як заробляє гроші на масажі ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.04.2011 21:11:15сергій95.132.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
воняло*
10.04.2011 21:10:47сергій 95.132.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Водночас він зазначив, що входження до будь-яких інтеграційних утворень - це суверенне право кожної країни.- сказав Путін. Так якого хрена ти Україні "угрозаєш" що збудуєш кордони? закриєш ринки нам?? Сволота одним словом. Швидше будуйте стіну і повищу шоб не воняга від вас!!!
25.03.2011 15:34:36Golos narodu93.75.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Раджу дописувачам ознайомитися із цікавою працєю Нариси з історії митної справи та митного законодавства України-Руси (Дідусенко П.М.,Пахневський С.А., Мавродій Т.С.,Лисицький О.В.,Костюк В.П., Київ, 2005 р.,635 ст. ,ISBN 966-8684-22-2;) , де в Розділі Митна система Гетьманщини детально описано, як московіти в середині XVIII ст. знищували митну ситему Війська Запорізького. Українська держава ( у повному розумінні цього слова) Військо Запорізьке ( історіографічна назва - Гетьманщина ), яка відновилась після національно-визвольної війни українського народу під проводом Б.Хмельницького (1648-1654 р.р.) на середину 17 ст. займала 250 тис. квадратних кілометрів українських земель з населенням в 1, 5 млн. осіб. На на кінець 17 століття Гетьманщина скоротилась до меж частини Лівобережної України і складалась із 10 полків : Гадяцького, Київського, Лубенського, Миргородського, Ніжинського, Переяславського, Полтавського, Прилуцького, Стародубського і Черніговського (В таких географічних межах вона проіснувала до свого знищення : 60 -і роки 18 ст.). В праці показано, як урядові установи Московщини вели боротьбу за підпорядкування української митної системи та за введення нових " московских " митних порядків в українській державі : Гетьманщині, та за знищення українського національного ринку. Оскільки в Гетьманщині існувала лояльна митна система (зовнішньо нагадувала індукту та евекту Речі Посполитої, але зовсім іншою була за своє суттю), основою якої були митні тарифи: індукта ( мито за ввезення товарів гуртом, тобто оптом) та евекта ( мито за вивезення товарів гуртом, тобто оптом), які становили 2 % від вартості товарів, що ввозилися та вивозилися з України, а це приваблювало іноземних купців. Вказані митні тарифи (індукта і евекта) розповсюджувались на всих іноземних купців, в тому числі і на купців Московської держави. Індукта і евекта направлялись до Військового (державного) скарбу Гетьманщини. Митні порядки в Гетьманщині були заведені Богданом Хмельницьким, зокрема, його Універсалом від 28 квітня 1654 р. Митні кордони та митна система Гетьманщини була останнім форпостом на шляху знищення московітами української державності !!! Пам"ятай !!!
17.03.2011 09:59:34serg78.153.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Путя предупредил, всего лишь, никого он не заманивает, это дело древних культурных эуро-укров решать, что им выгодно. Сейчас перекос торгового баланса Укры около $4 млрд., т.е. продается в 2 раза меньше чем закупается за рубежом (ВТО) и ровно такой же дисбаланс со странами СНГ, что ведет к дальнейшей утечки валюты и обеднению Украины. Хотят эуро-укры чтобы перекос еще удвоился, флаг им в руки и с ним гопак танцюваты. А то 6андерлоги черезчур перевозбудились. Нах им экономика, надо памятники строить. Не ту страну Гондурасом назвали.
16.03.2011 21:05:32Серг94.27.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хай цей карлик заманює Японію, а нас не чипає. Всі знають чим цей кацапіст пахне -гнілью.
16.03.2011 19:13:43Т.Г.Шевченко109.87.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Все покажем!тілько дайте Себе в руки взяти. Як і тюрми муровати, Кайдани кувати, Як і носить!...і як плести Кнути узловаті,- Всьому навчим; тілько дайте ...."
Голосів: 1865
Голосування Чи прийнятні умови кредитування для переселенців у 20% річних?
  • Так, за новими умовами зможу взяти кредит
  • Так, але доведеться у всьому собі відмовити
  • З такими умовами є ризик влізти в борги
  • Ні, бо не має стабільного доходу
  • Не братиму кредит через великий відсоток
Переглянути