Хумана Самані, дослідник штучного інтелекту з Сінгапуру, розробив робота для передачі поцілунків на великі відстані, якого він назвав Kissenger (поєднання слів kiss - поцілунок і messenger - посланник).
Ним можна користуватися під час Інтернет-чатів, поряд з веб-камерою і мікрофоном. Kissenger створений у вигляді невеликої пластмасової кулі, оформлений у вигляді зайчика зі штучними губами, чутливими до найменших дотиків. Для справжнього "телепоцілунку" вам знадобляться два таких роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фанатка знепритомніла від поцілунку Девіда Бекхема
Щоб поцілувати свого коханого, потрібно взяти пластмасового зайчика і залишити поцілунок на його великих силіконових губах. У цей же самий час вашому партнерові необхідно зробити те ж саме зі своїм зайчиком - і тоді обидва Kissenger'а передадуть вам рух ваших губ, імітуючи таким чином справжній поцілунок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поцілунок Тимошенко і Меркель викликав у Брюсселі фурор (ФОТО)
До речі, кожен раз при поцілунку робота, він видає дивний звук, схожий на рохкання. Крім тісного спілкування з реальними людьми, Kissenger можна використовувати і в віртуальних світах. Наприклад, можна цілувати улюблених персонажів з комп'ютерних ігор і отримувати від них поцілунки у відповідь.
Коментарі
3Теперь нужно создать точно такую же вагину - будет вагинеседжер, и член - будет членеседжер.
От этого изобретения классно будет генри киссинджеру - оказывается он всю жизнь был устройством для передачи поцелуев
В "Теории большого взрыва" такой эпизод был Стырили идею
тьху, гидота!