середа, 24 червня 2026 13:23

Чому вдома не варто зберігати чужий посуд: чотири причини

Чому вдома не варто зберігати чужий посуд: чотири причини
Чужий посуд у домі: як правильно повертати гостям, які приносили гостинці Фото: pinterest

Іноді після гостей чи сусідів у домі залишаються тарілки, миски або контейнери, в яких принесли гостинці. Багато хто не поспішає їх повертати або забуває. Але народні прикмети застерігають: чужий посуд не варто довго тримати у своїй оселі. Вважається, що разом із ним можна затримати не лише чужу енергетику, а й власний добробут.

Чому не варто довго зберігати чужий посуд вдома, розповість Gazeta.ua.

Може притягнути чужі турботи. Вважається, що разом із посудом у дім переходять переживання, проблеми й настрій його власника.

Порушує домашню гармонію. За прикметами, чужі речі в кухні можуть створювати безлад в енергетиці дому, через що з'являються дрібні сварки та непорозуміння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші "тікають" крізь пальці: предмети в домі, які притягують злидні магнітом

Затримує достаток. У народі казали: якщо не повернути чужу тарілку вчасно, разом із нею можна "віддати" свій добробут.

Може притягнути застій у справах. Особливо якщо посуд стоїть брудним або порожнім - це вважалося поганим знаком.

Що варто зробити

Якщо вам принесли гостинець у тарілці, банці чи контейнері, бажано не тримати його довго вдома. Найкраще повернути посуд якнайшвидше, причому не порожнім: покласти всередину цукерку, фрукт або хоча б шматочок хліба. У народі вірили, що так ви зберігаєте добрі стосунки й не віддаєте власний достаток.

Спальня - місце відпочинку, затишку та гармонії, але деякі звички та дії можуть порушити енергетику цієї кімнати. Здавна люди вірили, що певні речі в спальні можуть накликати сварки, сльози або навіть зраду у стосунках.

Годинники зі спальні краще прибрати або хоча б не розташовувати над постіллю. Вважається, що вони забирають благополуччя, сім'ї доведеться зіткнутися з матеріальними труднощами. Не можна зберігати гроші в цій кімнаті, інакше фінансові потоки теж "заснуть", їх буде постійно не вистачати.

Зараз ви читаєте новину «Чому вдома не варто зберігати чужий посуд: чотири причини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути