— Прочитала про цей захід у "Фейсбуку". Йду подивитися. Танцювати не буду, бо не вмію, але це чудовий привід познайомитися з новими людьми. Тим паче, дивилася учасників — їх перелік був серед відміток у "Фейсбуку" — там є дуже цікаві особистості, — каже полтавка 24-річна Ельвіра Хаустова. Одягнута в коротку сукню з пишною спідницею, на високих підборах. 21 червня ввечері йде на благодійний вечір на території краєзнавчого музею в Полтаві. Тут проводять вечір танго. З Ельвірою знайомлюся біля входу у внутрішній двір.
Дівчина дивиться на себе в дзеркало, перевіряє, чи все добре з помадою.
— Я — маркетолог, цікавлюся рекламою та дизайном. Компанія, де працюю, також часто проводить різні зустрічі, тож намагаюся не пропускати. Там можна піднабратися досвіду або завести корисні знайомства, — посміхається.
Минаємо металеву хвіртку. На вулиці вже сутеніє — восьма година вечора. При вході зліва стоїть скринька для грошей, їх потім спрямують на підтримку інклюзивного проекту "Доступ" для працевлаштування людей з інвалідністю. По центру поклали червону доріжку, в кінці якої — арка. Працює фотограф. Дівчата у довгих сукнях, на підборах, чоловіки в костюмах утворили невелику чергу біля фотозони. Пригощають закусками й напоями. По боках кам'янки, якою викладений увесь двір, поставили м'які дивани.
У скляних футлярах горять свічки. Біля одного з диванів — організаторка заходу 32-річна Дар'я Сотнікова.
— Сьогодні тут присутні ділові й активні люди з усієї України і навіть з-за кордону. З Полтавщини багато підприємців і меценатів. Для гостей ми підготували чимало цікавого — виступ американського співака, театр тіней, танцювальний флешмоб, благодійну лотерею. На завершення — танцювальний конкурс з аргентинського танго, — розповідає Дар'я, директор громадської організації "Ділові українські жінки в Полтавській області". Одягнена в довгу чорну сукню, волосся зібране у колосок. На руці — бутоньєрка. Усі зареєстровані в танцювальному конкурсі учасниці мають таку.
На заході присутні 100 гостей. Для імпровізованої сцени виділили місце позаду музею. Там встановили лаштунки, для глядачів — ресторанні столики й стільці. Охочі могли взяти щось перекусити на фуршетному столі або випити шампанського. Підходжу до учасниці у червоній сукні, 29-річної Вікторії Герасименко.
— Я — приватний підприємець. Працюю косметологом. А ще вступила в громадську організацію "Ділові жінки в Полтавській області". Бо й сама займаюсь благодійністю. Уже з рік допомагаю сонячним діткам, людям з інвалідністю. І тут знайшла близьких по духу, — каже Вікторія. У руках тримає бокал із шампанським.
— Обожнюю танго! Ми готувалися місяць, мали дев'ять репетицій. Хвилювалися, що не вистачатиме чоловіків, проте, як виявилося, їх зареєструвалося більше, ніж жінок. На репетиціях було дуже круто, бо аргентинське танго — це маленьке життя.
Захід триває до півночі. Конкурс із танго залишили наостанок, тож танцювали в темному дворі. Після його завершення розходитися не спішили. Хто втомився, викликали таксі або йшли на стоянку перед центральним входом у музей. Там очікували кілька іномарок. Проте більшість лишилася на нічну безкоштовну екскурсію музеєм. Її організувала адміністрація. Таку проводили вперше.
На заході вдалося зібрати 8 тис. грн.
Коментарі