субота, 22 травня 2010 14:42

Мер Львова вручив медалі ветеранам ОУН-УПА

Мер Львова вручив медалі ветеранам ОУН-УПА
Напередодні святкування Дня героїв міський голова Львова Андрій Садовий вручив пам"ятні медалі 50 ветеранам національно-визвольного руху. Серед нагороджених - ветерани ОУН-УПА і політв"язні.

"Багато людей в Україні, виборовши незалежність, стали думати, що це факт, який вже відбувся, і все добре. Але боротьба за незалежність нашої України продовжується щодня. Вона не припиняється, тому що є сили, які цього не хочуть. Є сили, яким Україна стоїть, як кістка поперек горла", - заявив Садовий.

Мер підкреслив, що Львів повинен показувати приклад: "На нас дивиться вся Україна. Ми повинні показувати приклад не лише любові до України, але і пошани до наших героїв".

День героїв у Львові святкують наприкінці травня на знак пам"яті героїв національно-визвольного руху, загиблих у травні: засновника ОУН Євгена Коновальця, Симона Петлюри і ідеолога державної незалежності України Миколи Міхновського.

У Львові та області у рамках святкувань на найближчі вихідні дні запланована низка заходів. Зокрема, очікується урочистий марш ветеранів національно-визвольного руху від пам"ятника Степану Бандері до пам"ятника Тарасу Шевченку, покладання квітів до могил воїнів на Личаківському і Яновському кладовищах, а також мітинг біля пам"ятника Шевченка.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна
Зараз ви читаєте новину «Мер Львова вручив медалі ветеранам ОУН-УПА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.11.2010 19:39:10Влад92.112.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Полмочь живым не может (поднять пенсии, зарплаты) , вот и занят увековечиванием памяти наградами, памятниками ,перезахоронением героев, через день какие то праздники ОУН. Пока что это основной путь их мэрства.
13.07.2010 18:53:21Хведя-Д(К)(11)95.132.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В одному із інтер"ю Герой України, перший космонавт України (мені тільки не зроуміло, чого він, а не Павло Повпович.Може тому ,що з Київщини), розповідав, як його матір, вчительку укр.мови, українку , прислали когутів когутів вчити грамоти, розповідав, як їм прийшлося ховатися від "хероїв",які шастали по лісах в той час, коли баби коровами орали землю, а ці "херої" боролися "за незалежність".Від кого? Я цих стариків розумію-нацики хоч якісь штанці дадуть, щоб не голими поховати, коли прийде час, коли потрібно "херойське тіло" відправлять на поживу черв"якам.
22.06.2010 22:16:37просто 95.84.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
референдум и отделить к чертовоцй матеори
25.05.2010 13:28:46Д193.227.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не знаю що там пишуть про геройство УПАвців, але точно знаю, що багатодітній родині моєї тещі, через безчинства та террор цих "героїв" по відношенню до мирного населення, довелось покинути рідні місця та переїхати в інший регіон України. Дідусь моєї дружини, мені особисто розповідав, як їм, невідомо за що, спалили двір. Хоча дідусь після війни займався відновленням мостів на західній Україні. І що ви мені після цього будете розповідати про геройство цих варварів? УПА - це ніщо інше, як бандформування, учасники якого нічим більше не вміли та не хотілі зийматися, окрім грабежу та вбивства.
22.05.2010 22:01:51до Я (Киев)194.44.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так це Герой
22.05.2010 17:19:50Я77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Просидеть 10 лет в лесу,в норе,изредка выползая,чтобы зарезать колхозника или учителя.Охрененное геройство...
22.05.2010 17:11:501194.44.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Поклін вам наші Герої ми вас любимо!!!!
22.05.2010 16:42:31Трэш77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Когда уже бандерлоги уймутся?Все работают,они отмечают и бастуют.Нация тунеядцев и умственно отсталых.Еще и к Шевченко примазываются.Он знать не знал о Галиции.И плевать на нее хотел.Лучше бы рассказали,как против Хмельницкого воевали.Вся Украина против Польши,с Хмельницким,и только Галиция за Польшу жопу рвет.Рабы,холопы и подстилки.Еще что-то про свободу бухтят...Лицемеры и предатели.
22.05.2010 16:37:59Зося82.193.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"На нас смотрит вся Украина...", размечтались рыла галицайские, плевать на вас хотела и Украина и украинцы.
22.05.2010 16:00:48киянка77.123.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Народ живий, доки пам"ятає і шанує своїх героїв. Спасибі славному місту Львову! Київ з вами!
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути