Журналіст-розслідувач Андрій Захаров назвав трьох російських чиновників, які, на його думку, можуть стати ймовірними наступниками Володимира Путіна в майбутньому.
Про це він розповів в інтервʼю Radio NV.
"Наразі ми можемо припустити, хто є найвпливовішими претендентами на владу. Прем'єр-міністр Михайло Мішустін - формально друга людина в країні. Потім Микола Патрушев, якого можна порівняти з Берія, і Сергій Кирієнко, перший заступник глави адміністрації президента, якого я вважаю сучасним Хрущовим. Кирієнко відповідає за кадрову політику, подібно до Хрущова, і є дуже амбітним. Він часто їздить окупованими територіями, з'являється в камуфляжі, а одного разу навіть був із автоматом, що не відповідає його статусу", - розповів Захаров.
На думку журналіста, Путін планує залишатися при владі ще довго.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін не полишить своїх цілей у війні проти України - ISW
Водночас він виділив трьох представників молодшого покоління російських чиновників, які також можуть стати наступниками: Дмитра Патрушева (сина Миколи Патрушева), Володимира Кирієнка (сина Сергія Кирієнка) і Бориса Ковальчука (сина Юрія Ковальчука).
За словами Захарова, Дмитро Патрушев наразі обіймає посаду віцепрем'єра та міністра сільського господарства, і його діяльність не викликає серйозних нарікань, окрім зростання цін. Володимир Кирієнко, який працював у "Ростелекомі", зараз очолює "ВКонтакте", що претендує на заміну YouTube після його блокування. Борис Ковальчук є головою Рахункової палати.
"Наступники зростають у дворянських сім'ях. Але хто саме вигукне "Хрустальов, машину!" - покаже час", - підсумував Захаров.
Обраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп може запропонувати Росії участь у космічній програмі "Artemis" в обмін на підписання мирної угоди з Україною. РФ планує створити нову космічну станцію, яка замінить російську частку Міжнародної космічної станції (МКС) після завершення її експлуатації близько 2030 року.
Водночас згідно з дослідженням Інституту зовнішньої політики, Росія наразі стикається з кризою у своїй космічній програмі через санкції, фінансові труднощі та відтік висококваліфікованих кадрів.
Коментарі