Про це він заявив в інтерв"ю УНІАН.
"Зараз ситуація нагадує 1999 рік, коли напередодні президентських виборів існувала єдина партія влади – НДП. Тоді почала створюватися паралельна структура "Соціальний захист" Олександра Волкова. Він тоді заявив, що "з імпотентами не хоче мати справи". Після цього від фракції НДП почали відколюватися по 30-40 чоловік, в результаті чого у фракції залишилося 16 осіб. Приблизно така ж перспектива чекає й на "Нашу Україну", - вважає Бондаренко.
На його думку, зараз "з паралельно з існуючою НСНУ створюється ще одна політична сила із розгалуженою структурою, у якій, крім "вершини айсбергу" – політичної партії, в яку будуть переходити політики з НСНУ, буде структура на кшталт волковського "Соціального захисту" зразка 1999 року – фонду, який "об"єднає інформаційний, фінансовий та владний ресурс, для того, щоб Віктора Ющенка знову зробити президентом".
"Якщо ви чуєте зараз, що у Віктора Ющенка немає жодних шансів, я можу нагадати, що у 1999 році теж всі казали, що у Леоніда Кучми немає жодних шансів, і де він братиме електорат. Тоді рейтинг Кучми у 1999 році був 8%. Однак він переміг на виборах свого опонента. Я не здивуюся, якщо на наступних виборах Віктор Ющенко у другий тур знову вийде з Петром Симоненком", - сказав політолог.
15 лютого про вихід із НСНУ заявив глава Секретаріату Президента Віктор Балога.
19 лютого з НСНУ вийшли заступник глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний, а також народні депутати Михайло Полянчич, Ігор Кріль, Віктор Тополов, Оксана Білозір і Василь Петьовка.
27 лютого, про вихід з лав НСНУ заявив голова Херсонської оборганізації партії Борис Сіленков.
Коментарі