
Про це він заявив у четвер, коментуючи результати візиту Кирила до України та його заяву щодо готовності отримати українське громадянство.
"Під час візиту була апробована концепція нової ідеологічної доктрини Росії, яка визначила за ідеальний варіант повне підпорядкування православ"я російській православній церкві", - сказав Томенко, повідомляє його прес-служба.
Він зауважив, що вже фахівці говорять про те, що оточення Патріарха Кирила в той чи інший спосіб висловлювало незадоволення не лише існуванням Української православної церкви Київського патріархату, але і занадто існуючою незалежністю УПЦ МП в цілому.
"Тому з першого дня візиту пропагувалася ідея необхідності спільності спадщини Київської Русі, а під кінець і готовність, всупереч Конституції України, отримати подвійне громадянство", - сказав віце-спікер.
На думку Томенка, відповідна заява Патріарха Кирила не є випадковою і її можна розглядати як апробацію сценарію, згідно з яким, Патріарх Московський і всієї Русі може стати одночасно і Патріархом Київським та всієї України.
"Таким чином передбачається суміщення посад особою, що керуватиме Українською православною церквою, що знаходиться в системі координат Московського патріархату. Тому за певних обставин може відбутися ліквідація посади Предстоятеля УПЦ МП, та буде об"єднання цих двох посад", - сказав Томенко, передає Українська правда.
Коментарі
8До речі, МВФ вимагає від української влади найближчим чаом вжити таких заходів:
1. зміни індексації деяких пенсій, які наразі прив'язані до заробітної плати;
2. покращення адресності певних доплат до пенсій;
3. обмеження надвисоких сум пенсії, які можна отримати на додаток до прав, отриманих за рахунок внесків (маються на увазі спецпенсії тих же суддів, прокурорів, ДБР, і т.п.).
андрюша....спадкоємцем Сбербанка СССР є Сбербанк рассєї,тобто борг має віддавати РФ...тимошенко роздала тищу грошима платників податки України, і тільки 50% вкладників отримали... це була злочинна піар акція...2. роздача тищи та підняття зарплати чинушам в 2008 супрводжувалось друкуванням гривні,що привело до різкої інфляції..гривня з 4.80 за доляр опустилась до 12 ₴ за доляр у грудні 2008 року... Тимошенко має відбувати пожиттевий термін у тюрмі ... недаром кремлівське Хайло говорило в 2019,обирайте будь-кого, але тільки не Порошенка....будь-ким були зеленський з тімашєнкою.
Юліну тисячу і Вовіну не варто поріняювати , хоча б тому "юліна тисяча" тоді була 200 доларів, вовіна зараз лише 25$... До речі, Юлія Володимирівна компенсувала втрачені людські заощадження на ощадкнижках !
І це не був піар, а справедливість , зобов'язання які вона виконувала на посаді прем'єра. А згадайте, як її почала цькувати олігархічна мафія і Ющенко за її соціальні виплати для українців. І що дивно - багато тих, хто отримав цю виплату - піддалися на ,ату ' , на брехню проти Юлії..! І зараз продовжують тявкати на неї ! На телеканалах продовжують працювати ті ж журналюги , експерти , які брехали на Юлю тоді...
Разом з тим, навіть її опоненти і вороги визнають, що її уряд був найбільш соціальним ...
андрюша, а з вовкиною тищою ти згоден ?...чи боїся щоб не потикнули жюлькиною тищою?
МВФ наполягає на зменшенні надвисоких спецпенсій, Міністерка соцполітики Жолнович не згодна!
Печерський райсуд Києва оштрафував колишнього прем'єра Юлію Тимошенко на 17 тисяч гривень за неповагу до суду.
Вчора Вищий антикорупційний суд оштрафував євроінтеграційну віце-премʼєрку - міністра юстиції Ольгу Стефанішину за неявку на судове засідання у справі за її обвинуваченням в корупції та привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем!
Уряд в проекті Державного бюджету на 2009 рік планує на 34% підвищити оплату праці працівників Міністерства внутрішніх справ. Про це 22 вересня заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час виїзної колегії МВС у Полтаві, - повідомляє Управління у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Найрадикальніше збільшення парламентської зарплати сталося в 2005 році, коли головою уряду була Юлії Тимошенко.
Тоді посаду депутата прирівняли до посади члена Кабміну. Зарплата як міністрів, так і депутатів, зросла - залежно від посади - до 14-21 тисячі гривень. До червня 2005 року вона становила від 3,5 до 4,5 тисяч гривень.
Юлія Тимошенко тоді пояснювала, що висока зарплата парламентарів і міністрів зупинить хабарництво.