четвер, 20 квітня 2017 19:48

"Справа Мартиненка" є політичною, НАБУ фальсифікувало звинувачення - "Народний Фронт"

"Справа Мартиненка" є політичною, НАБУ фальсифікувало звинувачення - "Народний Фронт"
Микола Мартиненко у 2015 році пішов на безпрецедентний крок - добровільно склав повноваження народного депутата України та відмовився від депутатського імунітету.Фото: rbc.ua

Затримання Національним антикорупційним бюро колишнього народного депутата Миколи Мартиненка, який добровільно склав мандат півтора року тому для неупередженого розслідування, є ознакою вибіркового правосуддя та політично мотивованих дій антикорупційних органів. Попри те, що до сьогодні кошти й активи, виведені Януковичем, так і не стали предметом розслідування НАБУ, бюро переслідує політика з послідовною українською і антиросійською позицією.

Про це повідомляє прес-служба "Народного фронту".

Так звану справу Мартиненка НАБУ намагається фальсифікувати вже півтора року. Проте жодних доказів проти нього так і не було знайдено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд України не має антикорупційної стратегії - експерти

Микола Мартиненко ще 2015 року пішов на безпрецедентний крок - добровільно склав повноваження народного депутата України та відмовився від депутатського імунітету.

Одіозний суддя Солом'янского райсуду Києва Олександр Бобровник, який перебуває на гачку у НАБУ і прославився тим, що вживає алкоголь та бере хабарі прямо у робочому кабінеті, дав дозвіл на обшуки в усіх помешканнях Миколи Мартиненка та членів його сім'ї, включаючи колишню дружину, з якою він розлучений багато років. Усі ці "маски-шоу" свідчать про суто піарний характер дій НАБУ і націленість на створення медійної картинки "бурхливої діяльності". Причому за допомогою корумпованих суддів.

Саме у Бобровника НАБУ сподівається отримати санкцію на тримання Миколи Мартиненка під вартою.

Жодної необхідності в цьому немає. Микола Мартиненко своїми діями довів, що не боїться. Він ніяк не міг перешкоджати слідству, ні від кого не ховався і перебуває в Україні. Ще влітку минулого року він публічно заявляв про готовність здати правоохоронним органам свій закордонний паспорт.

Микола Мартиненко у публічних заявах – в тому числі зверненнях до західних послів – попереджав про наміри керівників НАБУ під будь-яким приводом його затримати. Наголошував, що всі звинувачення проти нього є надуманими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Апеляційний суд грубо порушив закон під диктовку НАБУ, це оскаржать в Європейському суді – адвокат Мартиненка

Сьогодні керівники НАБУ використовують цю тему для переключення уваги з провалів у своїй роботі, оскільки у суспільства до антикорупційного бюро накопичилось багато питань через неефективність та політичну вмотивованість. На свободі залишаються соратники Януковича, які розікрали державу. НАБУ відмовилось повертати гроші Януковича – з цього приводу наша фракція офіційно неодноразово зверталась до бюро. Замість цього НАБУ атакує політика з послідовно українською і антиросійською позицією. Керуючи парламентським комітетом з ПЕК, Микола Мартиненко відстоював диверсифікацію поставок російського газу і ядерного палива, відіграв вирішальну роль у тому, що Верховна Рада розірвала угоду з Росією про співпрацю в будівництві третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС.

Ще раз підкреслимо, що Микола Мартиненко нікуди не ховається. Він у суді доводитиме свою невинуватість і заангажованість НАБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Над Антикорупційним бюро згущуються хмари

"Народний фронт" вимагає об'єктивного розслідування, незалежного суду, недопущення вибіркового правосуддя та виключення політичної мотивації в діяльності антикорупційних органів.

"Народний фронт" вимагає від Вищої ради правосуддя негайного відсторонення судді Солом'янського райсуду Києва Бобровника.

Зараз ви читаєте новину «"Справа Мартиненка" є політичною, НАБУ фальсифікувало звинувачення - "Народний Фронт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути