Ексклюзиви
неділя, 25 травня 2025 04:03

Росіяни під час переговорів в Стамбулі відхилили пропозицію безумовного припинення вогню - Кислиця

Росіяни під час переговорів в Стамбулі відхилили пропозицію безумовного припинення вогню - Кислиця
Заступник міністра МЗС Сергій Кислиця розповів, що росіяни не прийняли безумовне припинення вогню. Фото: Українська правда

16 травня у Стамбулі під час мирних переговорів між Росією та Україною росіяни заявили, що безумовне припинення вогню в Україні для них категорично неприйнятне.

Перший заступник українського міністра закордонних справ Сергій Кислиця не вважає, що в директивах російської делегації була позиція, яка передбачала б можливість досягнення домовленості про припинення вогню, заявив він під час включення в телемарафоні, пише Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни в Стамбулі заперечили існування української нації - Кислиця

Російські перемовники суворо дотримувалися отриманих директив - "вони їх озвучили й, мабуть, виконали", прокоментував він.

"У росіян була цілком очевидна позиція, чому пропозиція американської та української сторони про безумовне припинення вогню для них категорично неприйнятна", - розповів дипломат.

11 травня російський диктатор Володимир Путін запропонував відновити прямі перемовини з Україною "без жодних попередніх умов" у Туреччині 15 травня.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна має негайно погодитися на пропозицію Росії. Президент України Володимир Зеленський заявив, що 15 травня особисто чекатиме на Путіна. Однак той не приїхав, а відправив делегацію низького рівня, яка ні нащо не впливає.

16 травня під час переговорів у Стамбулі російська сторона висунула Україні неприйнятні вимоги, на які Київ не погодився.

Зараз ви читаєте новину «Росіяни під час переговорів в Стамбулі відхилили пропозицію безумовного припинення вогню - Кислиця». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути