
Бойовики продовжують блокувати звільнення заручників.
Про це в Facebook після переговорів у Мінську написала представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з Донбасу Ірина Геращенко.
"Попри обіцянку до новорічних свят відпустити підлітків, яких звинуватили в диверсіі, ОРДЛО досі тримає неповнолітніх у тюрмі. Це і є ціна слова бойовиків.
Попри заклик лідерів Нормандського формату і ТКГ звільнити до нового року заручників і жест доброі волі з боку української сторони й односторонню передачу 15 осіб, звільнення заручників надалі заблокували. Представники ОРДЛО говорили, що іх жестом доброї волі була передача Тараса Колодія і двох жінок, долю яких разом з усіма іншими заручниками ми неодноразово обговорювали в Мінську. Зараз вони знову наполягають на негайній амністіі як передумові звільнення і передавання ім близько 700 осіб в обмін на близько 50", - повідомила вона.
Українська сторона наполягає на негайному розблокуванні звільнення заручників, заявила Геращенко.
18 січня відбудеться скайп-конференція за участі представників групи Кучми і Сайдіка.
"Звільнення заручників мають розблокувати - така наша вимога", - зауважила вона.
Геращенко додала: попри те, що Україна 31 березня 2016-го відкрила КПВВ "Золоте", через деструктивну позицію бойовиків цей пункт не працює, що створює серйозні гуманітарні проблеми жителям Луганщини по обидва боки лінії зіткнення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський кадровик вибалакав таємниці Кремля
"Ми наполягаємо, щоб питання відкриття КПВВ стало пріоритетним і його порушив, зокрема міністр закордонних справ Австрії, який головує в ОБСЄ", - написала посадовець.
Міжнародному комітету Червоного хреста не дають доступу до тюрем на окупованих територіях і в РФ для зустрічі з українськими заручниками та передавання їм гуманітарного вантажу.
Геращенко назвала "важкими" сьогоднішні переговори у Мінську.
Коментарі
Друга мова це добре. Але де школи знайдуть вчителів,які якісно зможуть навчити наших дітей. Моя дочка закінчили перший клас,а англійської мови зовсім не знає. Виявилось,що наша вчителька з англійської не дуже впевнена,що ця мова потрібна першокласникам і викладати її повноцінно вона не захотіла. Що робити з такими недобропорядними вчителями? Де знайти вчителя, який зможе якісно навчити дитину іноземній мові хоча б одній!
пэрэмайси!
Пидрастэ, пойыдэ до ЕС там её всему начат!
По крайней мере языком овладеет)))
Вчора в новинах на усіх українських телеканалах звернули увагу на те, що 98% дітей проігнорували ЗНО з російської мови. Не знаю, як кого, а мене ці відомості приголомшили. Лише два відсотка вирішили, що їм це знадобиться. Звісно ж, українська мова багатша та більш розвинута за російську. І таке рішення нашого юнацтва є логічним та доцільним. Але, всі ж ми знаємо скільки галасу навкруги щодо емоційного аспекту цієї проблеми. Саме тому я здивувався. Приємно здивувався.
ВСЕ?
да!
Почему не английский???
Що Ви маєте на увазі?
нехай навчаються і свого не цураються. Слава Нації. Смерть ворогам.
Який "русский? Зовсі подуріли? Якого біса? Хто його буде викладати? Де візьмуть вчителів? Ще тепер кацапів завезуть?
Мадам, вы в своём уме, или из Галычыны ?
За останні 20 років кількість людей, які володіють російською мовою, скоротилася в світі з 350 до 270 мільйонів
Про це заявив голова профільного комітету Держдуми Росії Леонід Слуцький, повідомляє "Вільна преса".
За його словами, тенденція звуження сфери використання російської мови зберігається передусім у країнах СНД і Балтії.
Мы говорим на втором государственном независимо от того, как это хотят представить чиновники под влиянием кандидатов от наук типа фарион. Русский язык- второй государственный. А первый государственный- это украинский язык. Вам этого мало. Вы хотите, чтобы поколение не знало Толстого, Пушкина, Достоевского и т д и т п? Зачем ограничивать культуру наций, населяющих Украину, бендерской идеологией.
"Вы хотите...". А чего хотеть-то, это уже достигнуто. Кстати о втором иностранном. По опыту преподавания студентам из Африки и Китая со всей ответственностью заявляю, что, несмотря на трудности с русским языком, эти ребята обнаруживают (в среднем) гораздо более высокую эрудицию и стремление к знаниям в сравнении с местными. Будущее - за ними.
Отсюда вывод: изучать французский и английский - наиболее распространенные госязыки Африки (массовое изучение индоевропейцами китайского представляется нереальным в силу его лингвистической специфики) - как языки будущих учителей и работодателей.
Иностранный язык, это телячья мова и изучать её вовсе не обязательно
Цапи уже гавкають



ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ВІДМІННОГО ЗНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ І АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ, можна дозволити і російську, АЛЕ НЕ ЯК ОБОВ"ЯЗКОВУ!, а за бажанням - так в радянські часи робили комуністи.Тльки обов"язковою у них була російська.
Разрешите выполнять?
А зачем моему сыну знать русктй? всеравно пол родни на западе. А москальский и так поймёт.
Молодой человек, а вы жлоб или просто идиот?
[quoteЇМолодой человек, а вы жлоб или просто идиот?[/quote]Одно другого не исключает.
Потрібно вчити англійську, а на перспективу китайську, якщо ви дійсно хочете розвивати своїх дітей. Російською і так усі володіють.