четвер, 14 січня 2010 08:37

Литвин про мову, історію та Чорноморський флот

Литвин про мову, історію та Чорноморський флот
Російська мова повинна мати в Україні офіційний статус мови міжнаціонального спілкування.

Про це заявив спікер Володимир Литвин в ефірі телеканалу 1+1.

"В Україні одна державна мова. Російська мова має мати офіційний статус, як мова міжнаціонального спілкування", - наголосив він.

Крім того, спікер заявив: "Треба зв"язати руки політикам, заткнути їм рота кляпом, ганчіркою, щоб вони не говорили про оцінки історичних подій, історичних постатей".

"Будь моя воля, я би заборонив українським політикам говорити на тему мови, вони, як правило, й однієї мови добре не знають, на тему релігії і на тему міжнаціональних стосунків", - зазначив Литвин.

Крім того, спікер наголосив, що у разі обрання його президентом, Україна буде мати позаблоковий статус.

На питання щодо базування Чорноморського флоту Росії у Криму, він відповів: "Флот, відповідно до Конституції, перебуває (у Криму) до 2017 року. Далі - це предмет переговорів України та Росії".

Відповідаючи на питання щодо продажу земель сільгосппризначення, Литвин заявив: "Земля повинна залишитися надбанням тих, хто на ній живе і працює".

Також спікер вважає за необхідне ввести податкові канікули і зменшити податкове навантаження для малого та середнього бізнесу.

Крім того, Литвин заявив, що у разі його обрання президентом, в Україні збережеться строкова служба в армії, "бо професійна армія - це не реально".

"Але кожна людина, яка служила, повинна проходити школу мужніння і повертатися здоровою, і мати преференції для вступу до вишу", - зазначив він, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Литвин про мову, історію та Чорноморський флот». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути