неділя, 21 квітня 2013 01:43

Керівництво КНДР все-таки проведе переговори з Китаєм щодо ситуації на Корейському півострові

Керівництво КНДР все-таки проведе переговори з Китаєм щодо ситуації на Корейському півострові
Фото: profi-forex.org

Після кількох відмов керівництво Північної Кореї все-таки проведе переговори з Китаєм щодо ситуації на Корейському півострові.

"Влада КНДР заявила про готовність провести переговори з Китаєм про обстановку на Корейському півострові", - повідомляє японська Asahi Simbun з посиланням на свої власні джерела.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КНДР оголосила ультиматум "південнокорейським маріонеткам"

Ймовірно, Китай попросить Північну Корею відновити переговорний процес у рамках шестисторонньої комісії або почати прямий діалог з США. Згідно з повідомленням, пропозиція від Пхеньяну надійшла в середині квітня. Точний час зустрічі поки що невідомий.

Раніше дипломати, що працюють в північнокорейському посольстві в Пекіні, взагалі відмовлялися зустрічатися з китайськими чиновниками.

Нагадаємо, через спільні військові навчання США та Південної Кореї у КНДР розкритикували пропозицію Сеула сісти за стіл переговорів.

Зараз ви читаєте новину «Керівництво КНДР все-таки проведе переговори з Китаєм щодо ситуації на Корейському півострові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.08.2013 11:37:19Владимир79.143.39.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Мельнику Второму. Строк повноважень сільської, селищної, міської, районної, обласної ради, депутати якої обрані на чергових виборах, становить п'ять років. Припинення повноважень сільської, селищної, міської, районної, обласної ради має наслідком припинення повноважень депутатів відповідної ради.

17.08.2013 10:31:50Олег5.1.30.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Эта проклятая власть сборище бандитов и воров.

15.08.2013 17:51:00київВставай77.109.139.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

"Секретар Київради Галина Герега заявила.." - особа, що видає себе за секретаря Київради, з недійсним документом, повинна бути затримана співробітниками МВС. Термін її повноважень збіг 02 червня 2013 р. Поліцай з недійсним документом - визнається оборотнем. Водій з недійсним посвідченням – залишає машину. ВСІ НА МІСЬКЕ ВІЧЕ !!! 19 серпня, на 10.00, 100 000 киян зобов"язані прийти до Киівради для захисту свого права обирати депутатів Київради. Зараз там депутатів немає, там особи з недійсними посвідченнями !!!

15.08.2013 17:53:06київ77.109.139.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Гурт осіб з недійсними посвідченнями депутатів Київради,що збереться у залі Київради 19.08.2013 р - Організоване Злочинне Угрупування (ОЗУ), що підлягає притягненню до кримінальної відповідальності ! Опозиція зобов"язана довести це на ділі !!! Ті особи не знали, що повноваження закінчуються.??? Лише злодій може собі дозволяти все. 5 років - не малий термін.

14.08.2013 20:07:02Эрвин Роммель93.74.255.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

В Киеве гречка больше не пройдет!!!

14.08.2013 18:07:42Игорь81.163.89.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правду говорят. Эта оппозиция ни хрена не делает И другим спокойно работать не дают. А все стараются свалить на власть .

15.08.2013 17:54:42ігорю77.109.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

другим спокойно работать(красти) не дают ?

14.08.2013 17:26:33198893.74.175.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Еще один жлоб- МЕльник Объявился. Провокатор и враг Киева.

14.08.2013 16:05:28Дмитрий195.3.157.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Ой, не смешите! Такой туфтой про честных глав столичных профсоюзов на с не проведешь)))))))))))

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути