середа, 30 травня 2012 10:57

"Батьківщина" б'є на сполох через виборчий законопроект ПР

"Батьківщина" б'є на сполох через виборчий законопроект ПР
Андрій Кожем'якін закликав виборців не позбавляти себе голосу. Фото: segodnya.ua

Ініціатива провладних фракцій змінити виборче законодавство немає нічого спільного з удосконаленням виборчого закону.  Чергове "покращення" від Партії регіонів має на меті єдине – створити на законодавчому рівні можливості для масової фальсифікації результатів виборів.

Як повідомила прес-служба "Батьківщини", так прокоментував зареєстрований у ВР депутатами більшості законопроект про зміни до закону про вибори № 10533 голова фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Кожем'якін.

На його переконання, внесення і розгляд такого законопроекту у Верховній Раді відкриє "скриньку Пандори", що неминуче призведе до паралізації роботи парламенту.

"Опозиція буде виступати категорично проти того, щоб будь-які зміни вносилися до виборчого закону всупереч досягнутим раніше домовленостям", - відзначив Кожем'якін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "БЮТ-Батьківщина" зареєструвала проект постанови про вибори у Києві

Політик звернувся до представників міжнародних інститутів, які спостерігають за дотриманням демократичних норм проведення виборів у всьому світі.

"Намагання провладної Партії регіонів змінити законодавство – це фактично початок підготовки до масової фальсифікації виборів, спотворення волевиявлення українських громадян і остаточна руйнації демократії в нашій державі", - заявив Кожем'якін.

"Я звертаюсь до українського суспільства:  спроба Партії регіонів та її сателітів змінити виборче законодавство і узаконити фальсифікацію – це спроба позбавити вас голосу. А громадянин, позбавлений голосу, позбавлений будь-яких прав", - наголосив бютівець.

Зараз ви читаєте новину «"Батьківщина" б'є на сполох через виборчий законопроект ПР». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути