Ексклюзиви
субота, 20 квітня 2013 15:52

Азаров звинуватив Тимошенко у підвищенні пенсійного віку

Азаров звинуватив Тимошенко у підвищенні пенсійного віку
Микола Азаров Фото: ipress.ua

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Фейсбуці написав, що за підвищення пенсійного віку і високі тарифи на газ відповідальна Юлія Тимошенко, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

"Вперше питання пенсійної реформи з'явилося в 2008 році в результаті переговорів колишнього прем'єра Тимошенко з представниками МВФ. Тоді ж Тимошенко підписала зобов'язання України – провести пенсійну реформу, підвищити тарифи для населення, і під це отримала від МВФ великий кредит, більше 11 мільярдів доларів", – нагадав Микола Азаров, коментуючи ініціативи опозиції в парламенті під час "години запитань до уряду" щодо скасування пенсійної реформи.

"Так, дозволено запитати представника "Батьківщини", чого ж він уникає відповідальності за пенсійну реформу, підвищення тарифів, це ж їх зобов'язання? Або вони дорікали нам у тому, що зменшилися валютні резерви. Вони забули, з чиєї вини ми щороку переплачуємо 7 мільярдів доларів за газ Росії? І таких прикладів можна наводити чимало", – написав Азаров.

Зараз ви читаєте новину «Азаров звинуватив Тимошенко у підвищенні пенсійного віку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

57

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.04.2013 13:39:02Анна195.24.154.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Во брехло-Пахло!:p

26.04.2013 13:37:36123456195.24.154.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ни врать , ни работать так и не научился...

21.04.2013 00:27:37Макс95.134.28.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Сейчас уже неважно, кто там и что принял, хоть попередники, хоть рыги. Интересно, почему в двух попытках отменить этот бред практически полным складом голосовали только коммуняки. А где Сенино предвыборное обещание отменить эту реформу? Должен был за руку каждого из оппозиции взять и привести в Раду, а потом проконтролировать, проголосовал ли его депутат. А у Сени есть только отговорки дурацкие

20.04.2013 20:34:30фарион79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

хахлоблядi не бажають працювати, ганьба!!!

20.04.2013 20:06:19фак азару95.132.68.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно кровообіщися,головне зробити вумну рожу

20.04.2013 18:41:27Севас78.30.206.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

А во 2й мировой Тимошенко не виновата?
Уже не знают как оправдаться...Стыд и срам...

20.04.2013 17:36:35axilles66646.118.212.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

дедушка Пiхло совсем плох

20.04.2013 17:13:11u176.199.223.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

один всевишній знає,під які застави сучасний уряд кредитів набрав.Дізнаємось,коли підуть у відставку,як завжди.:):)

20.04.2013 16:56:39kolyan86.176.21.--
  • 27+
  • 0-
  • Відповісти

Пашли вы все кровосиси в кишчачий магазин!!! Сказал же Пахло, что папиредники виноваты во всём. Значит так и есть.

20.04.2013 16:54:14Эрвин Роммель93.74.255.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Фотограф супер - прям с нимбом сфоткал, верх издевательства над тварюкой:), хотя петля на шее кровосиси гораздо лучше выглядеть будет!!!

20.04.2013 18:11:25666194.44.247.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

... нет шоб "спасибо" фотографу сказать... шо лишний раз дал тебе , киздоболу , повод покиздеть ...подтвердить твой статус ...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути