четвер, 14 вересня 2017 12:32

$5 млрд на рік - з'явились подробиці плану порятунку України

$5 млрд на рік - з'явились подробиці плану порятунку України
"План Маршалла" для України розрахований на 10 років і передбачатиме $5 млрд щороку. Фото: відкриті джерела

"План Маршалла" для України розрахований на 10 років. У середньостроковій перспективі передбачає виділення по $5 млрд на рік.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку Степан Кубів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми погодили пріоритети діяльності - інфраструктурні проекти, енергоефективність, цифрова економіка через призму малого бізнесу", - сказав він після зустрічі з екс-прем'єром Литовської Республіки Андрюсом Кубілюсом. Зустріч була присвячена питанням довгострокової фінансової підтримки реформ в Україні.

Кубілюс, який є співавтором "плану Маршалла" для України, на брифінгу зазначив, що за умови отримання Україною щорічних інвестицій у сумі $5 млрд зростання її економіки становитиме 6-8% ВВП.

ЄС зробив багато для України: запрацював безвізовий режим та Угода про асоціацію, але зараз стоїть питання, як далі розвиватимуться українсько-європейські відносини. "План Маршала" - це інструмент, який повинен продемонструвати українському суспільству підтримку європейських партнерів, сказав колишній литовський прем'єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Тримайте темп реформ" - світ реагує на асоціацію України з ЄС

"План Маршалла" - пакет економічної підтримки України в рамках наближення до ЄС, яку ініціювала на початку року Литва. Був розрахований на 2017–2020 роки. Ініціатива передбачає інвестиції в реальний сектор економіки України, а також підтримку реформ, спрямованих на економічне зростання.

Зараз ви читаєте новину «$5 млрд на рік - з'явились подробиці плану порятунку України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути