пʼятниця, 17 січня 2014 12:58

В Умані застрелився вбивця "регіонала"

В Умані застрелився вбивця "регіонала"
Фото: unian.ua

Вбивця керівника "Уманьгазу", який забарикадувався в кабінеті головного бухгалтера, за попередньою інформацією, застрелився.

Як повідомлялося раніше, зловмисник, який застрелив директора "Уманьгазу" забарикадувався в кабінеті головного бухгалтера.

Як зазначили правоохоронці, нікого з працівників у приміщенні адмінбудівлі "Уманьгазу" немає.

Сьогодні вранці один із співробітників підприємства "Уманьгаз" застрелив голову правління цієї організації Володимира Мельника, який є депутатом обласної ради від Партії регіонів, головою міської організації Партії регіонів.

Зараз ви читаєте новину «В Умані застрелився вбивця "регіонала" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.01.2014 20:42:19123456787654321193.33.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Похоже святой Бандера таки начал свою кроваво-факельною ходу Давайте нацы Засыпем яры недоукраинцями ЗИК ХАЙЛЬ!!!ЮЩЕНКО ТАК!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!! БИТЬ КТО НЕ С НАМИ!!!

17.01.2014 20:55:10123456787654321193.33.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чё минусуете? Или бандера не святой? И пи ющенко не так?Что же вам нужно?

17.01.2014 14:43:05Олег Непомнящий46.164.185.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Региоаналы перестреляйте друг друга, не доводите людей до греха.

17.01.2014 14:17:59Вася lapyxov94.179.68.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Партия Регионов это настоящий крысятник.

17.01.2014 14:56:45Добрый Лео92.113.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Золушка принесла крысоловку, из которой выглядывали ТРИ БОЛЬШИЕ КРЫСЫ.

17.01.2014 14:05:42ukropatolog89.200.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Какие европейцы кровожадно-демократические здесь пособирались..

17.01.2014 13:58:43GOVER188.123.230.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

За економічний злочин, мабуть. В Україні суди нікчемні. Через те й судять самостійно. Гей-гей, скільки таких!

17.01.2014 14:00:58GOVER188.123.230.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

P. S. А міг - в Холодний Яр, або в Умань до Гонти.

17.01.2014 13:57:02banderivec77.123.26.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Як застрелився? Мабуть так застрелився як Мазурок.

17.01.2014 13:24:00banderivec77.123.26.--
  • 41+
  • 0-
  • Відповісти

Cлава герою! А ригу - ,а ригу - пекло...

17.01.2014 13:22:01Prisiajniy77.52.78.--
  • 58+
  • 0-
  • Відповісти

Царство Небесне герою! На мій погляд, це знакова подія. На "бєспрєдєл" влади, люди, рано чи пізно будуть відповідати самосудом. Голодовки, самоспалення та інші, еффективні в нормальних країнах методи протесту, в нашім нинішнім "дурдомі" не мають сенсу.

17.01.2014 13:17:26Хведір37.53.171.--
  • 36+
  • 0-
  • Відповісти

Застрелили партійного керівника? Що там твориться? Партійний керівник не поділив грошей з партійним активістом, які вони не заплатили прихильникам які їздили до Києва під Верховну Раду? Чи кого вони там надурили і що не поділили?
А звідки у них зброя? - партійнім активістам уже видали зброю для протистояння з фашистами, бо на міліцію надії мало, а вони один одного почали стріляти?

17.01.2014 13:15:33Сергей Борщевский77.88.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Разве вам не надоели все эти сплетни шоу-бизнеса, драки между политиками, вечные войны бандитов и насилие? Разве вам не надоело слушать о том, как очередной школьник проиграл материну зарплату в карты?

Повседневная жизнь современного человека итак под завязку переполнена негативом, и теперь, пришло время что-то менять.

http://drygienovosti.ru — мы сделаем этот мир ярче, во имя блеска в ваших глазах!