Ексклюзиви
пʼятниця, 17 січня 2014 11:08

В Умані застрелили "регіонала"

В Умані застрелили "регіонала"
Володимир Мельник. Фото: umangaz.com.ua

Сьогодні вранці, в Умані на Черкащині, один із співробітників підприємства "Уманьгаз" застрелив голову правління цієї організації Володимира Мельника, а також поранив головного бухгалтера, передає кореспондент Gazeta.ua.

Рана Мельника виявилась смертельною. Нападаючий - один із працівників підприємства. За попередньою інформацією, він це зробив через особистий конфлікт із Мельником. Володимир Мельник є депутатом обласної ради від Партії регіонів, головою міської організації Партії регіонів.

Зловмисника міліція ще не затримала, коментарів не дають, кажуть, що вбивця перебуває у середині будівлі.

 

Зараз ви читаєте новину «В Умані застрелили "регіонала"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

52

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.01.2014 10:30:35chuprynka77.123.189.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий.
Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу... отойді я
І лани і гори —
Все покину, і полину
До самого Бога
Молитися... а до того
Я не знаю Бога.
Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І вражою злою кров'ю
Волю окропіте.
І мене в сем'ї великій,
В сем'ї вольній, новій,
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.
25 грудня 1845 року в Переяславі.
Т.Г.Шевченко

18.01.2014 10:30:46chuprynka77.123.189.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
Передайте родичам, друзям знайомим, перепостіть на інші ресурси.
*
Матері і батьки дітей строкової служби внутрішніх військ.
Негайно зателефонуйте своїм дітям і накажіть їм відмовитися від дій проти народу.
Їх залякали трибуналом і хочуть використати, як гарматне м'ясо проти народу.
Хто може з родичів приїхати в Київ з близьких, рідних, друзів привезіть їм цивільну одежу і заберіть додому. Цим ви збережете своїх дітей і друзів.
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

18.01.2014 10:30:58chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

...Не дай спати ходячому,
Серцем замирати
І гнилою колодою
По світу валятись.
А дай жити, серцем жити
І людей любити,
А коли ні… то проклинать
І світ запалити!
Страшно впасти у кайдани,
Умирать в неволі,
А ще гірше – спати, спати
І спати на волі,
І заснути навік-віки,
І сліду не кинуть
Ніякого, однаково,
Чи жив, чи загинув!
21 декабря 1845
Т.Г.Шевченко

18.01.2014 07:51:32chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

AHTOHIO 17.01.2014 23:19
grigorih1 17.01.2014 21:35
***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

18.01.2014 07:51:22chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

AHTOHIO 17.01.2014 23:19
grigorih1 17.01.2014 21:35
***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

18.01.2014 07:51:13chuprynka77.123.189.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

AHTOHIO 17.01.2014 23:19
grigorih1 17.01.2014 21:35
***
Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!! Всім !!!
*
*
Ще раз наголошую, їх хочуть пов'язати кров'ю.
Тоді вже буде пізно щось зробити, і піде син на батька.
***

17.01.2014 19:11:24viktor4746.63.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Глубокие соболезнования семье покойного и скорейшего выздоровления раненому. Тем, кто старается решать свои политические амбиции на смерти человека проклятие и напоминание--Все , что вы желаете другим вернется к вам .

17.01.2014 19:00:20misyachniy213.111.90.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Один Мельник втік до Америки іншого вбили.
Прізвище Мельник і ПР не сумісні?

17.01.2014 18:24:35lenksseregina78.111.186.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт
http://arhivar.blogspot.com

17.01.2014 18:15:18Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Майдануті, ви таки кончені дебіли. :(

17.01.2014 16:38:45rosi213.231.47.--
  • 32+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть знает каждая регианаловская мразь что наказание не избежно

17.01.2014 16:18:57Сергей Борщевский77.88.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Власти стоят поперек горла ? Достали разборки и грязь в правителстве ?

Прошу раскинуть статью во всех соц сетях, и на всех сайтах где вы общаетесь

http://drygienovosti.ru/mnenie-redaktora

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути