
У Горлівці Донецької області 7-річний хлопчик ледь не стік кров'ю, поки чекав на "швидку", пише ТСН.
Хлопець тяжко поранився і зателефонував 103. Там йому не повірили, і навіть пригрозили міліцією.
Мати після повернення з роботи знайшла сина ледь живим. Лікарі кажуть, що ще трохи часу, і малий загинув би від утрати крові.
Зараз 7-річний Андрій у лікарні, і його життю нічого не загрожує. Але згадувати день, коли мало не загинув, не може й досі.
Тоді був удома сам. Він вийшов на балкон повісити випрані штани, від висоти запаморочилося в голові.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителя Кременчука викинули з 8-го поверху, а вбивство намагалися видати за суїцид
Не втримав рівноваги і впав на скло. Праву руку майже геть відрізало. Хлопчик каже, відразу почав дзвонити на 103, як учили у школі. У "швидкій" дитині не вірили. Потім підрахували - 103 дитина набирала 13 разів.
Андрій самотужки ледь вибрався із квартири. У тамбурі його й знайшла мати, яка відчула, що із сином щось негаразд.
Тепер лікарів викликала жінка, і "швидка" приїхала через 10 хвилин. Дитину доправили до обласної лікарні. Там мікрохірурги 4 години пришивали руку.
Від травмування до операції минуло 4 години. Дитина втратила половину крові. Хлопець міг не те що втратити руку, а й навіть загинути, якби "швидка" приїхала пізніше.
На станції швидкої допомоги Горлівки не заперечують, що на дзвінок від дитини могли і не відреагувати.
"Може і було відмовлено дитині, бо щодоби нам надходять неправдиві виклики від дітей, які граються з мобільними телефонами, від підлітків і навіть від не дуже тверезих дорослих", - пояснює в.о. заступника головного лікаря станції швидкої допомоги Горлівки Ірина Прода.
Тож, кажуть у "швидкій", щоби лікарі приїхали точно - викликати їх мають дорослі. Тепер і Андрій знає, що насамперед треба дзвонити мамі.
Медики говорять, що попри все його історія закінчилася щасливо. Хоча попереду ще 6 років реабілітації - поки рука запрацює. Але найімовірніше про страшну пригоду йому нагадуватиме лише тоненький шрам на передпліччі.
Коментарі
24Називається "Дзвоніть 103!"
Від такого не застрахований ніхто.
Батькам обов'язково треба подавати до суду.
Аргумент - звонить маме сначала? А если телефон будет вне зоны? Диспетчера за оставление в опасности надо судить. А мальчишка молодец, крепкий.Скорейшего выздоровления.
ату их, ату!
получается надо сначала звонить ментам, чтобы приехали и вызвали скорую... дебилизм
Детей в школе учат звонить самим в скорую и милицию, я себе в детстве тоже скорую вызывала и она приезжала как не странно.
Одни в школе учат как надо, а в жизни все получается наоборот. Так ребенок быстро смекнет, что лучше делать так, как учили "не надо". И выростет новое поколение милиционеров оборотней и аналогичных паразитов.
Диспетчера під суд. А разом з ним і головного лікаря! Це злочин!
В Польщі маленький братик (5 років) спас старшого ,зателефонувавши у швидку ,коли у того стався серцевий напад.Де таке написано ,що швидку має викликати дорослий?Тільки за таку "відмазку" треба звільняти без права поновлення.
Твари, а не скорая!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Статья 135. Оставление в опасности
1. Заведомое оставление без помощи лица, находящегося в опасном для жизни состоянии и лишенного возможности принять меры к самосохранению по малолетству, старости, болезни или вследствие иного беспомощного состояния, если оставивший без помощи обязан был заботиться об этом лице и имел возможность оказать ему помощь, а также в случае, когда он сам поставил потерпевшего в опасное для жизни состояние, —
наказывается ограничением свободы на срок до двух лет или лишением свободы на тот же срок
Ну и где наше правосудие! куда смотрит милиция? прокуратура?
Учитывая то, как живет милиция, прокуратура и судьи, то смотрят они скорее всего в карман, при чем не себе. У них наглый криминальный бизнес - то что не приносит им дохода их не интересует. А зарплата для них как дань, за нее делать ничего не хотят.
Це називається - жах! Чому ті дорослі тьоті не порадили дитині подзвонити спочатку матері? У мене була подібна історія. Ми з братом були вдома самі, в нього дуже заболів живіт, Я викликала швидку і мені теж не повірили, так і сказали, щоб я не баловалась. Я була у відчаї. Це побачила перехожа жіночка, запитала, що сталося і викликала швидку. Коли приїхала швидка, то лікар сказав, що я спасла життя братові, в нього вже розірвався апендицит, а насправді це зробила НЕБАЙДУЖА жінка.
Щоб було зрозуміліше - батьки на день поїхали в друге місто. Діти в таких випадках стають переляканими і безпорадними, тому я навіть не здогадалася подзвонити іншим родичам. Та й не відомо чи були вони вдома, на жаль, тоді ще не було мобільних.