пʼятниця, 27 вересня 2024 20:42

Загальна чисельність жінок у ЗСУ складає 68 тисяч: Міноборони

Загальна чисельність жінок у ЗСУ складає 68 тисяч: Міноборони
Загальна чисельність жінок у ЗСУ складає 68 тисяч: Міноборони. Фото: ukrinform.ua

У Збройних силах України служать 68 тис жінок, з яких 48 тис - військовослужбовиці.

Близько 5 тис жінок-військових перебувають безпосередньо в зоні бойових дій, повідомляє Міністерство оборони України.

"Сьогодні жінки всюди - тримають тил, працюють на важких посадах, воюють в лавах ЗСУ, чим доводять, що оцінювати людей потрібно за їхніми можливостями, ефективністю та розумом, а не за статтю", - заявила державний секретар міністерства Людмила Дараган.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Києві відкрився другий, а загалом вже 39-й центр рекрутингу до ЗСУ

Також вдалося покращити рівень речового забезпечення військовослужбовиць. Наприклад, у 2023 році з'явилася літня жіноча військова форма - до цього була доступна лише парадна, додала Дараган.

Українська акторка Ріта Бурковська поповнила лави ЗСУ.

На сторінці в Instagram зірка кіно опублікувала фото у військовій формі.

"Присягу склала. Отже, я приєдналася до ЗСУ... Останні два з половиною роки я працювала з медіа. Ми зробили багато корисних речей і важливих історій. Я багато чого навчилась у найкращих журналістів. Ці скіли вже не пропадуть. Але час брати більшу відповідальність на себе і я це роблю з радістю", - написала жінка.

Зараз ви читаєте новину «Загальна чисельність жінок у ЗСУ складає 68 тисяч: Міноборони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.01.2014 16:54:06Forua83.170.227.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да беркутовца надо за яйца вешать прилюдно.
Видел что стрелял не в боевика, не в бандита. Целил в голову, да камера спасла.

20.01.2014 16:27:54MazepaBandera77.121.201.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А какого лезть туда, где стреляют? А попадут дубинкой по сра....ке - сразу вопят - ой, меня стукнули! Причем лично Янукович!

20.01.2014 17:16:10Forua83.170.227.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Все сидите по домам.Рты на замок. В инете не лазить. Януковичам не завидовать.
На выборах голосовать за гречку. Одобрямс всеобщий.

20.01.2014 16:07:20pfmas1185.26.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Журналистам нужно объективно освещать события. Многие их них это делать не умеют и не хотят в силу ряда причин.

20.01.2014 15:17:08EuroUA46.200.99.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Не нервничай москалёнок,на вокзал,билетик,и а кацапетовку!Там будешь разведывать как зароботать на кусок хлеба у какого нибудь Гиви Думбадзе))Хозяева твоей Москвы кавказцы,можешь даже не пытаться возражать)

20.01.2014 15:13:01EuroUA46.200.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А как Пушкин называл русских,напомнить?..Грязная,не мытая,воняющая дешёвой водкой нация эти русские.Я им читаю стихи,а они следят за моей рюмкой.Как же мне не повезло жить среди этого вонючего быдла..Вали в Кацапстан,там кавказцы тебя полюбят,попробуешь такое вякнуть про нацию чеченцев например)

20.01.2014 15:11:21Askold95.133.36.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Что характерно: полно журналистов из разных каналов и изданий заявляют про физический вред, нанесенный им "беркутом", и никто не заявляет, что он пострадал от действий митингующих. Сразу видно, кто борется за свои гражданские права, а кто за власть, выделившую 18 млрд. на МВД и всего 50 млн. на онкобольных детей.

20.01.2014 15:06:27Askold95.133.36.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ты сам признался, что знаешь, что ты человек без чести и совести?! Наконецто до тебя это дошло:)

20.01.2014 15:19:35Askold95.133.36.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Закончи школу и научись читать сначала. Я написал "Вот уж кто настоящее быдло без чести и совести так это Sergпсевдо-KievнеUa", а ты ответил "Я это знаю давно" :) Вот так!

20.01.2014 15:04:53Стрілець93.183.246.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Совок, засохни.

20.01.2014 15:03:24Стрілець93.183.246.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Так в людей (в т.ч. і в журналістів) також зброя є. Час доставати?

20.01.2014 15:00:49Askold95.133.36.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Идиотина, слово "карма" индийского происхождения, которое упоминается еще в Санскрите. Вот уж кто настоящее быдло без чести и совести так это Sergпсевдо-KievнеUa,аRu и бычара, который подписывется "Олена Квітка"

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути