Ексклюзиви
понеділок, 22 червня 2026 18:29

В Криму запровадили графіки відключень та даватимуть світло по три години

В Криму запровадили графіки відключень та даватимуть світло по три години
В Криму запровадили графіки відключень. Фото: Pixabay

В окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджують графіки відключення світла.

Без електроенергії та води залишилися низка міст і районів півострова. Про це повідомляє "Радіо Свобода" Крим.Реалії.

Масштабні знеструмлення почалися у неділю, 21 червня. Без світла опинилися населені пункти північно-західної, центральної та південної частини Криму. Через відсутність електрики зупинилися насосні станції, тому на півострові почалися ще й перебої з водопостачанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Постачання повністю зупинено": партизани дізналися про частковий відступ ЗС РФ із Кінбурнської коси

У понеділок, 22 червня, так звана окупаційна "влада" низки міст і селищ оприлюднила графіки відключень. Найбільш жорсткі обмеження діють в Алушті, Джанкої, а також у Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах.

"У зв'язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії", - йдеться у заяві.

У Красноперекопському районі та Алушті в непарні дні діє чіткий розклад: електрику вимикають з 00:00 до 03:00, потім з 06:00 до 09:00 і так далі.

У Судаку жителі залишатимуться без електроенергії до трьох годин на день, однак конкретний час відключень наразі не вказується.

Сили оборони України лише за останні дні уразили у тимчасово окупованому Криму нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси протиповітряної оборони "Панцир" і С-400, радіолокаційні станції "Небо-У" та "Каста" російських загарбників. Такі атаки вплинули на загальну ситуацію на півострові.

Зараз ви читаєте новину «В Криму запровадили графіки відключень та даватимуть світло по три години». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 11170
Голосування Чи потрібно відновлювати постачання води з Дніпра в окупований Крим?
  • Ні. Окупанти повинні самотужки забезпечувати окуповану територію
  • Так. Там також живуть люди
  • Потрібно воду продавати задорого
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути