Ексклюзиви
середа, 29 квітня 2009 19:47

Місія клініки "Інтерсоно" — допомогти стати батьками

Автор: фото: Ксенія ПОЛІСЬКА
  Медичний центр ”Інтерсоно” відчинив двері 1 травня 2001 року
Медичний центр ”Інтерсоно” відчинив двері 1 травня 2001 року

"Завдяки професіоналізму, людяності та доброті всього медичного персоналу "Інтерсоно" на світ з"явилися дві прекрасні дівчинки, два сонечка, наші донечки Яна та Діана..."


"Ми безмежно вдячні вам за те, що допомогли нам стати батьками. У липні у нас народився синочок Максимко..."


"Дякуємо вам за донечку. Ваша праця, наполегливий труд роблять такі сім"ї, як наша, щасливими..."


Десятки таких листів різними мовами в конвертах із марками з усього світу приходять до медичного центру "Інтерсоно" у Львові. Восьмий рік лікарі клініки допомагають своїм пацієнтам стати батьками. Щороку з їхньою допомогою народжується понад 200 немовлят. Діти перших клієнтів центру сьогодні вже школярі, а у деяких сім"ях підростають по другій та третій дитині.

В "Інтерсоно" весь світ крутиться навколо пацієнта

Медичний центр "Інтерсоно" відчинив двері 1 травня 2001 року. На його появу чекали сотні подружніх пар. Лікарі пам"ятають історію кожної сім"ї, що звернулася до них зі своїми проблемами. У центрі роблять усе, щоб їм допомогти. Щасливців, які завдяки фахівцям "Інтерсоно" стали батьками, сьогодні вже не сотні, їх понад 2 тис.

— Раніше для нас було важливо тримати лідируючі позиції на ринку допоміжних репродуктивних технологій, але за вісім років роботи, за час спілкування з клієнтами, ми по-іншому почали дивитися на послуги, які надаємо, — розповідає директор центру "Інтерсоно" Олена Мороз. — Нині ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Усіма доступними нам способами намагаємося допомогти людям відчути щастя батьківства і материнства. Стараємося кожен крок узгоджувати з пацієнтами, щоб вони знали, що з ними відбувається на кожному етапі. Коли людина знає про всі ризики та переваги лікування, знає, що з чим пов"язане, буде задоволена і під час лікування, і при настанні вагітності. Ми ж щодня працюємо над тим, щоб вагітностей, які настають з нашою підтримкою, більшало. Для нас навіть зростання в один відсоток — це досягнення.

Лікарі центру кажуть, інколи саме у пацієнтів вчаться бути наполегливішими, переймаються вірою в добрий результат.

— У нас багато прикладів, коли завдяки спільній впевненості в успіхові досягаємо найбажанішого для пацієнта — вагітності, — додає Олена Сергіївна. — Тому моя їм за це подяка. І окремо хочу подякувати за те, що вони штовхають нас уперед. Адже є  послуги, що з"явилися лише на вимогу конкретних пацієнтів. Наприклад, культивування ембріонів до бластоцист, яким ми займаємося вже четвертий рік. Це наші клієнтки-іноземки підштовхнули, бо постійно запитували, чому ми не надаємо такої послуги. Ми взялися за це й переконалися, цей метод виправдовує себе. Побільшало вдалих вагітностей і поменшало викиднів.

Дорогою до батьківства супроводжує команда фахових лікарів

Пацієнти "Інтерсоно" завдячують своїми успіхами команді медиків. На стінах клініки сотні дитячих фотографій і листи зі словами вдячних батьків.

Наш успіх — це справа усієї команди. Не можна бути хорошим лікарем і залишатись байдужим до проблеми пацієнта

— Сьогодні у центрі працює 60 фахівців, і найважливіше, що ми разом робимо одну справу, — додає Олена Мороз. — Наш успіх — це справа всієї команди. Не можна бути хорошим лікарем і залишатися байдужим до проблеми пацієнта. Ми ж самі клієнти нашого центру, тому ніхто не може відгородитися чи працювати без душі. Я хотіла б подякувати всім працівникам за їхню віру, підтримку, бажання працювати та самовдосконалюватися. Для нас цей процес безперервний. Ми вчимося та переймаємо досвід і в українських колег, і за кордоном. Окрема подяка сім"ям наших лікарів, які з розумінням ставляться до роботи, бо пацієнти телефонують і посеред ночі, і у вихідні. Я хотіла б подякувати всім лікарям, які не працюють у нас, але допомагають нам. Скеровують пацієнтів до нас, надають консультації. Ми також завжди відкриті до співпраці.

Ще один крок уперед

У клініці "Інтерсоно" пропонують весь спектр допоміжних репродуктивних технологій. Проте не зупиняються на досягнутому.

— Наша мета — запропонувати людині те, що потрібно саме їй. І навіть якщо це потрібно одиницям, ми прагнемо задовольнити всі потреби, — каже Олена Мороз. — У найближчих планах пропозиція такої новинки, як ІМСІ. Це відбір сперматозоїда на підставі його морфології, що дуже ефективно при важких формах чоловічого безпліддя, при частих викиднях, невиношуванні вагітності. Для цього потрібен спеціальний мікроскоп, який дозволяє нам збільшити сперматозоїд у 6 тисяч разів. Якщо зараз ми бачимо тільки те, що він рухається, а значить, нам підходить, то за допомогою такого збільшення ми будемо бачити, який із десяти сперматозоїдів, що рухаються, найкращий, без будь-яких вад будови. За рік плануємо впровадити доімплантаційну діагностику, коли ще до моменту перенесення "ембріона" в організм жінки, можна буде з"ясувати, чи не має він вад розвитку. Плануємо розширення центру, щоб приймати пацієнтів та надавати послуги в якісніших умовах.

Зараз ви читаєте новину «Місія клініки "Інтерсоно" — допомогти стати батьками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути