Ексклюзиви
четвер, 23 листопада 2017 11:10

До Землі летить гігантський астероїд

До Землі летить гігантський астероїд
Астероїд Фаетон має діаметр 5 км. Фото: esa.int

Астероїд Фаетон діаметром 5 км за місяць наблизиться до Землі на мінімальну відстань.

Зближення космічного тіла з планетою змоделювали у відео співробітники Астрономічного співтовариства Балтійського федерального університету ім. Іммануїла Канта. Про це пишуть cikavosti.

Точка максимального зближення між астероїдом і Землею - близько 10 млн км. У масштабах космосу ця відстань невелика, кажуть науковці. Втім, вона безпечна для землян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повз Землю пролетів "судний астероїд"

Астероїд Фаетон має витягнуту орбіту. Під час руху навколо Сонця він перетинає орбіти усіх чотирьох планет земної групи: Меркурія, Венери, Землі, Марса. У минулому космічне тіло мало більші розміри. Зближення із Сонцем призвели до того, що від нього відкололися безліч невеликих фрагментів. Деякі частини супроводжують Фаетон, інші - згорають в атмосфері Землі. Це - метеорний потік Гемініди. Його найближчий максимум припадає на 13-14 грудня.

2018 року нашій планеті загрожує понад 10 великих астероїдів. Протягом майбутнього року повз планету пройдуть більш ніж 90 великих болідів, з них 13 виділені в особливий список. Їх проліт очікується в кінці січня.

Зараз ви читаєте новину «До Землі летить гігантський астероїд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.03.2012 11:58:29Оленевод98.103.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

{{{???

01.03.2012 01:07:53Якоб189.114.234.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Думаю що нації вже запізно прокидатися і так люди далі байдужі!

29.02.2012 23:00:06пгбл178.137.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Прокинеться, но голосовать за БЮТ уже никто не будет!

29.02.2012 20:43:27Вадим80.239.242.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

На цих резинових виробах було б доречно зобразити трішки придуркувату бабцю, що в 2004 мовила (при глузді, чи без глузду) про Американські валянки і наколоті апельсини. Слава Богу, що ми її не бачим!!!!!!!

29.02.2012 19:04:33Хохол199.48.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нація рано чи пізно прокинеться" -( Это из раздела "ще не вмерла украина" )у Києві пускали в небо презервативи. Передохните от СПИДА недоумки нацюковские ,если будете использоват "резинки" не по назначению !

29.02.2012 21:51:35хахол77.186.114.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

ХОХОЛ ТЫ ЧЛЕН РЫГОНанальный ! ЧМО

29.02.2012 18:44:18копия178.137.188.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Эаголовки;
Украина жалуется в ВТО на Россию из-за "сырной войны"

Российский АПК получит 9 миллиардов долларов господдержки в ближайшие два года. Об этом правительство РФ договорилось с ВТО

29.02.2012 17:25:05Казимир80.252.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тем кто тоскует по арабским революциям, полезно узнать кол-во погибших безвинных детей, женщин. Кто стоит за спинами боевиков, кому достались скважины с арабской нефтью, кто разбогател на крови простых арабов? Бесплатное образование(даже за рубежом),бесплатная медицина, отсутствие квартплаты и зарплаты в 2-4 тыс.дол.никогда не вернутся для простых ливийцев! Какие потери понес египетский туризм в итоге годичной бойни? Надо включать мозги и учиться на чужих ошибках, даже наша оранжевая революция не принесла счастья в каждую хату.

01.03.2012 10:22:482294.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

и кому ты это говориш? это теже запроданци,что вовсем мире делают колотнечу! с ними не говорить надо ,а давить как тараканов!!!

01.03.2012 10:13:34Алекс93.75.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Казимир, быдляки-минусаторы и три ушлепка комментатора поленились даже проверить ваши слова. Они себя считают свободными, как говно в канализации. Вы же напомнили факты про Ливию, спасибо.

29.02.2012 22:30:24Я46.30.167.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тогда гной дальше. РАБ

29.02.2012 20:26:03Ян-Казимир95.135.208.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

IP: 80.252.245.--
Казимир Подивись скільки негативу.Все в мінусах.

29.02.2012 17:47:09....194.44.50.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Сказочник Ты Казимир

29.02.2012 17:25:03українка91.124.168.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Доля – не випадковість, а предмет вибору. Її не чекають, а завойовують.

29.02.2012 17:22:18Революція109.201.239.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Революція! Зека на нари! Революція!

29.02.2012 17:16:36Поликарп80.252.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Акция ниже плинтуса, умнее ничего не придумали? В какой цивилизованной стране так унижают президента? Собрались молодые бездельники сексуально озабоченные и от имени народа выражают свои низменные инстинкты. Идите работать, учиться, не стоните по каждому поводу и не показывайте убогость своих желаний.

01.03.2012 08:23:51Ветер О К93.75.60.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Для Поликарпа// Мил человек, а в какокой цивилизованной стране есть ТАКОЙ НЕЦИВИЛИЗОВАННЫЙ ПРЕЗИДЕНТ ???

29.02.2012 17:25:07Вали109.201.239.--
  • 29+
  • 0-
  • Відповісти

Ти звідки прилетів? Відкрий очі і почисть вуха, а потім мели дурниці!
А в якій країні президент-зек? У якій країні влада знущається з українців? В якій країні влада винищує все українське?

29.02.2012 23:02:19нрла178.137.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В какой стране президент зек? Тимошенко да зек согласен !

29.02.2012 19:08:00Хохол199.48.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А кому оно нужно ,такое українське быдло?!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути