вівторок, 05 грудня 2017 16:29

Банківська таємниця: хто матиме доступ до інформації

Банківська таємниця: хто матиме доступ до інформації
Нацбанк врегулював порядок надання банками інформації, яка містить банківську таємницю, Національному антикорупційному бюро України і приватним виконавцям. Фото: zib.com.ua

Нацбанк оновив діючі норми зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці. Нові правила набирають чинності з 1 січня 2018 року.

Відповідно до постанови №124 Нацбанк врегулював порядок надання банками інформації, яка містить банківську таємницю, Національному антикорупційному бюро України і приватним виконавцям. У тому числі вдосконалили порядок розкриття банками в електронному вигляді інформації, яка містить банківську таємницю, повідомили у прес-службі НБУ.

"Відкриття доступу податківцям до банківської таємниці не означає, що вони будуть отримувати інформацію по всіх рахунках у щоденному режимі. Фіскалам, які раніше могли розраховувати на інформацію по окремим судовим запитам, спростять задачу - вони зможуть оперативніше отримувати необхідні відомості, але лише за окремими групами осіб", - каже екс-директор департаменту платіжних систем і розрахунків Нацбанку Віктор Кравець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В НБУ пояснили, чому долар піднявся вище 27 гривень

Також у зв'язку з набранням чинності закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями" врегулювали застосування печаток.

За законом України "Про банки і банківську діяльність" інформація про діяльність і фінансовий стан клієнта, яка стала відомою банку у процесі його обслуговування, є банківською таємницею. Для цієї інформації передбачено особливий порядок зберігання та розкриття.

Зараз ви читаєте новину «Банківська таємниця: хто матиме доступ до інформації». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.04.2010 09:44:53олесь188.163.50.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На черзі комуноолігархі
08.04.2010 08:56:26Аристотель91.207.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Наивно думать, что до наших олигархов что-то дойдет! Да у них мозги заплыли жиром, они жадностью больны, всю историю забыли, вред приносят для страны.Они опомнятся тогда, когда такое произойдет. А о будущем у них мысли только одни - как побольше наворовать.
08.04.2010 02:16:43УКРАЇНЕЦЬ 195.160.149.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЦЕ ХОРОШИЙ УРОК ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КРОВОПИВЦІВ !!! А ТО ВЖЕ ЗАБУЛИ ОЛІГАРХИ - КАЗНОКРАДИ ПРО ЧАУШЕСКУ ... АЛЕ УКРАЇНЦІ ТРОХИ ПО ІНАКШОМУ БУДУТЬ РОБИТИ - ВТЕКТИ ДАЛЕКО НЕ ВДАСТЬСЯ - БЛАГО З ІНТЕРПОЛОМ КОНТАКТИ Є !!!
08.04.2010 01:20:45 Корнет Оболенский178.93.206.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Это верно. Всем спокойной ночи.
08.04.2010 01:19:42Ольга178.216.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Любите своих близких, берегите друзей, верьте в себя и Бога.Ни один политик, ни одна идея не стоит слезы ребенка!
08.04.2010 01:18:43 Корнет Оболенский178.93.206.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Право каждого распоряжаться своей жизнью Но я никого из своих близких не пущу добывать трон ценой своей жизни какой-то зажравшейся сволочи. 5 лет назад в Киргизии это уже было. Что изменилось?В молодости пришлось повоевать. Теперь я крепко подумаю, прежде чем принимать участие в событиях, пахнущих кровью. Поверьте, это не так весело и радостно. Торжествовать будут только те, кто получит влапсть.
08.04.2010 01:14:59Доктор Хаус94.124.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Господа, всем спать!
08.04.2010 01:13:41Иван94.124.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Любите Украину!
08.04.2010 01:11:09Андрон94.124.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В нынешних комунистах мало ленинизма, а много капитализма
08.04.2010 01:09:04Сильвестр94.124.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вы предлагаете сидеть и ничего не делать во вред
Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути